Hepimiz sıklıkla telefona mp3 indiriyor veya indirmeye çalışıyoruz. Özellikle google play üzerinde bazen kaliteli bir mp3 indirme uygulaması çıkıyor ancak kısa sürede uygulama güncelleme istiyor ve birde bakıyoruz ki uygulama patlamış. Bu yazımızda sizlere hiçbir uygulama kullanmadan telefona nasıl mp3 indirilir onu anlatacağız.

Android için geliştirilen mp3 indirme uygulamaları aranan şarkıları youtube üzerinden çekmektedir. Biz de mp3 indirmek için youtube sitesini kullanacağız. Bunun yanında bir de youtube videolarını mp3’e çeviren dünyanın en çok kullanılan mp3 sitelerinden biri olan https://ytmp3.page/uds/ sitesini kullanacağız. Şimdi adım adım telefona mp3 indirme işlemini anlatalım. Ayrıca konunun altındaki videodan da mp3 indirme adımlarını izleyebilirsiniz.

Telefonla Mp3 nasıl indirilir?

  • Youtube uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz şarkının videosunu açın. Videonun altında yer alan Paylaş butonuna dokunun ve açılan menüden “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine dokunun. Böylece ilgili videonun linkini kopyalamış olduk.

youtube baglantiyi kopyala

  • Şimdi telefonunuzda internet tarayıcısını açın ve https://ytmp3.page/uds/ adresine giriş yapın.
  • Açılan sitede “Enter the YouTube video URL and click the convert button” yazan yere YouTube’dan kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın ve Convert to MP3 butonuna dokunun.

ytmp3

  • Video birkaç saniye içinde MP3 formatına dönüştürülecek ve Download MP3 butonu gözükecek. Download Mp3 butonuna dokunarak şarkıyı telefonunuza indirebilirsiniz.
Paylaş

Yorumdan çık