Hepimiz sıklıkla telefona mp3 indiriyor veya indirmeye çalışıyoruz. Özellikle google play üzerinde bazen kaliteli bir mp3 indirme uygulaması çıkıyor ancak kısa sürede uygulama güncelleme istiyor ve birde bakıyoruz ki uygulama patlamış. Bu yazımızda sizlere hiçbir uygulama kullanmadan telefona nasıl mp3 indirilir onu anlatacağız.

Android için geliştirilen mp3 indirme uygulamaları aranan şarkıları youtube üzerinden çekmektedir. Biz de mp3 indirmek için youtube sitesini kullanacağız. Bunun yanında bir de youtube videolarını mp3’e çeviren dünyanın en çok kullanılan mp3 sitesi https://youtube-mp3-music.com/ sitesini kullanacağız. Şimdi adım adım telefona mp3 indirme işlemini anlatalım. Ayrıca konunun altındaki videodan da mp3 indirme adımlarını izleyebilirsiniz.

  • Youtube uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz şarkının videosunu açın. Videonun sağ üst köşesinde bulunan paylaşma okuna dokunun ve açılan pencerenin sağ üst köşesinde yer alab “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine dokunun. Böylece ilgili videonun linkini kopyalamış olduk.

youtube-mp3-indirme

  • Şimdi telefonunuzda internet tarayıcısını açın ve https://youtube-mp3-music.com/ adresine giriş yapın. Aynı siteye google’a youtube to mp3 yazarak arayıp girebilirsiniz.
  • Açılan sitede link yazma yerine dokunun ve parmağınızı kaldırmadan biraz bekleyin. Açılan pencerede “Yapıştır” seçeneğini seçin ve youtube linkini yapıştırın. Ardından “Video yi Dönüştür” butonuna tıklayın ve videonun yanında çıkan “Donwload” linkine dokunun.

youtube-to-mp3

  • Mp3 hızlı bir şekilde telefonunuza inmeye başlayacaktır.
Paylaş.

Yorum Yap