Kripto para alım satım platformu Binance, gelişmiş bir mobil uygulamaya sahiptir. Binance’nin Android ve iOS uygulamasında gece modu özelliği bulunmaktadır. Yapacağınız gece modu ayarı sayesinde uygulamayı koyu renk tonlarında kullanabilirsiniz.

Bitcoin ve kripto para borsasında alım satım yapan kişiler genellikle uygulamayı uzun saatler boyunca kullanmaktadır. Hal böyle olunca kullanıcıların gözü yoğun ışığa maruz kalmaktadır. Bunu en aza indirmek için kullanılan uygulamayı gece/koyu moda almak doğru bir seçim olacaktır. Biz de bu yazımızda Binance’ın mobil uygulamasını gece moduna nasıl alacağınızı anlatacağız.

Binance Gece Modu Nasıl Yapılır?

  • Telefonda Binance uygulamasını açın.
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan Profil resmine dokunun.
  • Açılan menüden Ayarlar seçeneğini seçin.
  • Koyu Modu Etkinleştir seçeneğini aktif hale getirin.

binance koyu modu etkinlestir

  • Artık binance uygulaması siyah arka plana sahip koyu modda çalışacaktır. İstediğiniz zaman yine aynı menüden koyu modu kapatabilir ve gündüz moduna geçiş yapabilirsiniz.

Yukarıda anlattığımız gibi Binance uygulamasını gece moduna alabilirsiniz. Böylece hem gözleriniz daha az ışığa maruz kalacağı için daha az yorulacaktır, hem de eğer telefon ekranınız AMOLED/OLED ise daha az enerji harcayacağı için şarjınız daha uzun süre dayanacaktır.

Paylaş

Yorumdan çık