Telefona youtube’dan video indirme nasıl yapılır birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Sizlere tanıtacağımız uygulama sayesinde youtube videolarını telefonunuza çok kolay bir şekilde istediğiniz kalitede indirebilir, internetinizden harcamadan youtube videolarını telefondan izleyebilirsiniz. Ayrıca tanıtacağımız Snaptube uygulaması ile youtube videolarını mp3 olarak da telefona indirebilirsiniz.

Dünya genelinde 40 milyondan fazla kişinin kullandığı Snaptube uygulaması youtube ve diğer video platformlarındaki videoları saniyeler içinde telefonunuza indirmenizi sağlıyor. Aşağıdaki adımları yaparak siz de youtube videolarını telefonunuza indirebilirsiniz.

Telefona Youtube’dan Video İndirme

  • Youtube videolarını telefona indirmek için buraya tıklayarak Snaptube uygulamasını indirin.
  • Snaptube uygulamasını açtığınız zaman karşınıza Youtube arayüzü çıkacaktır. Ekranın üst kısmında yer alan “Youtube’da arayın” kutucuğuna indirmek istediğiniz videoyu yazın.
  • Video açıldığı zaman videonun altında yer alan İndir butonuna dokunun.
  • Açılan ekranda videoyu indirmek istediğiniz kaliteyi seçin. Buradan paylaşılan videonun kalitesine göre  480p, 720p, 1080p, 2k veya 4k olarak videoyu telefonunuza indirebilirsiniz.

telefondan youtube video indirme

  • Ayrıca seçeneklerde yer alan MP3‘ü seçerek videoyu şarkı olarak da telefonunuza indirebilirsiniz.

Snaptube uygulamasında ile ayrıca Facebook, Dailymotion, Vimeo, Instagram, SoundCloud, Whatsapp, Vid.me gibi farklı platformlardan da video indirebilirsiniz. Farklı platformanlardan video veya mp3 indirmek için uygulamanın ana ekranında üst kısmında yer alan alandan seçim yapabilirsiniz.

video indirme youtube dailymotion vimeo facebook

Snaptube ile Dailymotion, Vimeo, Facebook gibi platformlardan video indirme işlemi de aynı Youtube’dan video indirme işlemi gibi yapılmaktadır. Örneğin Dailymotion’dan video indirmek istiyorsanız, Snaptube uygulamasının ana ekranında yer alan Dailymotion simgesine tıklayın. İstediğiniz videoyu Dailymotion’da arayın ve videonun alt kısmında yer alan sarı renkli indirme butonuna dokunun.

dailymotion video indirme snaptube

Snaptube ile youtube’dan telefonunuza indirdiğiniz video ve mp3’leri telefonunuzun media oynatıcısında çalabilir veya Snaptube uygulaması içinde yer alan Dosyalarım kısmından erişebilirsiniz. Ayrıca uygulamaya Youtube hesabınızla bağlanıp youtube hesabınızda beğendiğiniz videolara, geçmiş, daha sonra izle ve listelerinize erişebilirsiniz.

cfd64455 5288 445c beda 0728a7372b2a

Android cihazlarda Google Play dışından APK yükleyebilmeniz için izin vermeniz gerekmektedir. Eğer ilk defa apk dosyası yüklüyorsanız telefonunuzun Ayarlar > Kilit Ekranı ve Güvenlik yolunu izleyip Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Paylaş.

Yorum Yap