Swarm uygulaması Foursquare’nin geliştirmiş olduğu bir yer bildirim uygulamasıdır. Swarm uygulaması android, ios ve windows phone akıllı telefonlarda kullanılan en popüler check-in uygulamasıdır diyebiliriz.

Ancak bir gün farklı sebeplerden dolayı swarm hesabını silmek isteyebilirsiniz.

  • Swarm uygulamasındaki üyeliğinizi silmek için Foursquare’da oturum açmanız gerekmektedir. Bilgisayarınızdan, android, ios veya windows phone cihazınızın chrome veya farklı bir tarayıcıdan www.foursquare.com adresine gidin ve oturum açın.
  • Daha sonra swarm hesap silme linki olan bu bağlantıya tıklayın. https://tr.foursquare.com/delete_me
  • Açılan pencerede swarm/foursquare hesabınızı neden silmek istediğiniz sorulacaktır. Herhangi bir seçeneği seçin.
  • Sayfanın alt kısmında bulunan  “DELETE ACCOUNT” butonuna tıklayın. Artık Swarm hesabınız silinmiş olacaktır.

Eğer bir Foursquare hesabınız yoksa ve Swarm uygulamasını android, ios, windows phone gibi cihazlarınıza yükleyip kurmuşsanız doğal olarak email aktivasyonu yapmamışsınızdır. Bu durumda https://tr.foursquare.com/delete_me adresinden Swarm hesabınızı silmek istediğiniz zaman sizden bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.

swarm-sifre-olustur

Sayfanın en altında bulunan “bir şifre oluştur” linkine tıklayın. Kayıtlı mail adresinize şifreniz gönderilecektir. Eğer kayıtlı bir email adresiniz de yoksa “bir şifre oluştur” linkine tıkladığınız zaman sizi email adresinizi eklemeniz için profil sayfanıza yönlendirecektir. Email adresinizi tanımlayıp şifrenizi aldıktan sonra. Yukarıda anlatımı yaparak swarm hesap silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Paylaş.

Bir yorum yap...