TV8’in sevilen yarışması Survivor’da sevdiğiniz yarışmacıya oy göndererek destekleyebilirsiniz. Survivor oy kullanma nasıl yapılır? Survivor oy kullanma ücreti ne kadar, Yurt dışı Survivor oy verme ne kadar gibi sorularınızı bu yazımızda detaylı olarak cevaplayacağız.

Survivor Oy Kullanma Nasıl Yapılır?

Survivor yarışmasında oy kullanmak için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. SMS ile oy gönderme veya TV8 yan ekran uygulaması ile oy gönderme.

SMS ile Survivor Oy Verme

SMS ile desteklediğiniz yarışmacıya oy göndermek için desteklediğiniz yarışmasının adını yazıp 1890‘a mesaj gönderin. Örneğin: ERSIN yazıp 1890‘a mesaj gönderin.

TV8 Yan Ekran ile Survivor Oy Verme

TV8 Yan Ekran uygulaması ile de desteklediğiniz yarışmacıya oy gönderebilirsiniz. Bunun için öncelikle telefonunuza TV8 Yan ekran uygulamasını indirin. Daha sonra, Survivor oylaması başladığı zaman TV8 Yan ekran uygulamasını açın. Zaten uygulamanın ekranında OYLAMA ekranı olacaktır. Eğer uygulamayı açtığınızda oylama ekranı yoksa, oylama bitmiş veya henüz başlamamış demektir.

Oy göndermek istediğiniz yarışmayıcı seçin ve ekranın altında yer alan OY VER seçeneğini seçin. Açılan ekranda Uygulama ile Oy Ver butonuna dokunarak uygulama üzerinden oy verebilirsiniz. Ödeme onayı ekranı açılacaktır. Onay verirseniz oyunuz gönderilecektir.

tv8yanekran survivor oy gonderme 2020

Survivor Oy Kullanma Ücreti

SMS ile Survivor oy verme ücreti, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için tüm vergiler dahil 2.90 TL‘dir. KKTCELL ve KKTC Telsim için 2.96 TL‘dir.

TV8 Yan Ekran uygulaması üzerinden Survivor oy verme ücreti iPhone kullanıcıları için 2.99 TL, Android cihazlarda ise 2.69 TL‘dir.

Yurt Dışı için Survivor Oy Verme Ücretleri

  • Almanya Survivor Oy Kullanma ve Ücreti: Örnek: TV8 ERSIN yaz 82555’e gönder. Ücret 0.99 Euro.
  • İsviçre Survivor Oy Kullanma ve Ücreti: Örnek: TV8 ERSIN yaz 543’e gönder. Ücreti: 1.00 CHF
  • Fransa Survivor Oy Kullanma ve Ücreti: Örnek: TV8 ERSIN yaz 73444’e gönder. Ücreti: 0.65 EUR
  • Hollanda Survivor Oy Kullanma ve Ücreti: Örnek: TV8 ERSIN yaz 5030’e gönder. Ücreti: 1.10 EUR
  • Avusturya Survivor Oy Kullanma ve Ücreti: Örnek: TV8 ERSIN yaz 0900506506’e gönder. Ücreti: 1.10 EUR
  • Belçika Survivor Oy Kullanma ve Ücreti: Örnek: TV8 ERSIN yaz 3211’e gönder. Ücreti: 1.50 EUR
  • İngiltere Survivor Oy Kullanma ve Ücreti: Örnek: TV8 ERSIN yaz 68899’e gönder. Ücreti: 1.00 GBP + standart network rate.

Yurt dışında yaşayan kişiler ayrıca  TV8 Yan Ekran uygulamasını kullanabilirler. TV8 Yan Ekran uygulaması üzerinden oy gönderme ücreti Google Play için 2.69 TL, App Store için 2.99 TL’dir.

Paylaş

Yorumdan çık