Çalan şarkıyı bulma uygulaması olan Spotify, aynı zamanda şarkıları sosyal medya platformlarında paylaşmayı ana akım haline getiren müzik akışı hizmetidir. Spotify’da keşfettiğiniz şarkıları basit bir şekilde instagram hikayenizde paylaşabilirsiniz. Gelin şimdi Spotify şarkıları instagram hikayede nasıl paylaşılır resimli olarak anlatım.

Bazı insanlar beğendiği şarkıları ve çalma listelerini kişisel bir şey olarak görür ve kimseyle paylaşmaz. Bazı kişiler ise beğendikleri şarkıları arkadaşları ve yakınlarıyla paylaşmaktan ve güzel müzikleri başkalarının da duymasından keyif alır. Şimdi gelin Spotify ile keşfettiğiniz şarkıları instagramda paylaşmayı anlatalım.

Spotify Şarkılarını Instagram’da Paylaşma

  • Spotify uygulamasında paylaşmak istediğiniz şarkıyı açın.
  • Ekranın sağ üst köşesinde yer alan … üç noktaya dokunun.
  • Menüden Paylaş seçeneğini seçin.
  • Instagram Stories seçeneğini seçin.
  • Uygulama sizi Instagram uygulamasında Hikaye’ye yönlendirecek. Tek yapmanız gereken Hikayen seçeneğine dokunup şarkıyı hikayenizde paylaşmak.

spotify sarkilarini instagram hikayede paylasma

Apple Müzik Şarkılarını Instagram’da Paylaşma

Shazam bildiğiniz gibi Apple tarafından satın alınan bir uygulama. Bu yüzden Apple Müzik ve Shazam’ın şarkı paylaşma özellikleri tamamen aynıdır. Shazam’da yaptığınız gibi Apple Müzik’teki şarkıları da Instagram hikayede paylaşabilirsiniz. Bunun için Apple Müzik’te paylaşmak istediğiniz şarkıyı açın. …üç noktaya dokununp Paylaş seçeneğini seçin. Ardından Instagram Stories seçeneğini seçin ve şarkıyı Instagram hikayenizde paylaşın.

Paylaş

Leave A Reply