Snapchat’e eklenen My AI Snapchat içinden birçok soruyu yanıtlayan yapay zeka tabanlı bir sohbet robotudur. OpenAI’nin ChatGPT’si tarafından desteklenmektedir. My AI’ye genel kültür soruları sorabilir, arkadaşınız için hediye tavsiyesi alabilir, yer önerileri gibi çeşitli sorular sorabilirsiniz. Henüz uygulamanızda bu chatbot yoksa, bu yazımızda iPhone veya Android telefonunuzda Snapchat’e My AI nasıl eklenir resimli olarak anlatacağız.

Snapchat My AI Nasıl Eklenir?

  • Öncelikle Google Play Store veya App Store’den Snapchat uygulamanızı güncelleyin.
  • Snapchat My AI’yi kullanmak için ekranın alt kısmındaki konuşma balonu simgesine dokunarak sohbetlerinizi açın ve “My AI‘yı seçin.
  • Eğer konuşma ekranının en üstünde My AI’yi göremiyorsanız, arama kısmına My AI yazarak bulabilirsiniz.

snapchat my ai kullanimi

  • My AI uygulamanızda hiç gözükmüyorsa bunun nedeni, My AI özelliğinin henüz dünya çapında tüm kullanıcılara sunulmamış olmasından kaynaklanmaktadır.

Snapchat My AI sohbet robotunu açtıktan sonra aklınıza gelen tüm soruları sorabilirsiniz. My AI, OpenAI tarafından desteklenmekte ve sürekli yeni bilgiler edinmektedir.

Yorumlar kısmından Snapchat MY AI (Yapay Zekam) hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir, MY AI hakkında merak ettiğiniz soruları bize sorabilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık