Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme

6

Snapchat kullanıcı adı değiştirme ile ilgili birçok mail aldığımız için Snapchat kullanıcı adı nasıl değiştirilir şeklinde bir makale yazmayı gerekli gördük. Snapchat’te bir Kullanıcı Adı bir de İsim alanı bulunmaktadır. İsim alanı Snapchat’te görülen adınızdır. Kullanıcı Adı ise benzersiz olan ve sizi arkadaş olarak eklemek isteyenlerin sizi bulmasını kolaylaştıran bir isimdir.

Snapchat’te İsim alanını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. İsim alanını değiştirmek için Snap ekranının sağ üst köşesinde bulunan dişli çark Ayarlar simgesine dokunup açılan pencereden İsim alanını seçerek isminizi değiştirebilirsiniz.

Snapchat Kullanıcı Adı bölümü de yine Ayarlar menüsünde bulunan Hesabım altında yer almaktadır. Ancak Kullanıcı Adı değiştirme söz konusu değildir. Eğer kullanıcı adınızdan rahatsız oluyor ve illa değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken Snapchat hesabınızı silip yeni bir Snapchat hesabı açmaktır.

Snapchat hesabının nasıl silindiğini öğrenmek için Snapchat Hesabı Silme yazımızı okuyabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Bence kullanıcı adı değişme gibi şeylerde eklenmeli ismimi hatalı yazdım ve çok saçma bişey oldu o özellik gelsin @snapchat

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın