İnternetin yeni fenomen oyunu shither oyunun Android ve iOS oyunları çıktı. Bizde sizler için Slither oyununu inceledik. Oyunun en merak edilen konuları Slither.io skinleri ve oyunda hızlı gitme nasıl yapılır. Bizde sizin için bu soruların cevaplarını araştırdık.

Slither.io skinleri ile oyundaki yılanı özelleştirebiliyor ve farklı renkler ile yılanı kişiselleştirebiliyorsunuz. Oyuna ilk giriş yaptığınız zaman slither skin aktif olmuyor. Skinleri aktif hale getirmek için oyunun sağ alt köşesinde yer alan Facebook veya Twitter paylaşma linkine tıklanız gerekiyor. Facebook paylaş linkine tıkladıktan sonra oyunu paylaşmadan geri dönerseniz de skinler aktif oluyor.

slither

Paylaşma linkine tıkladıktan sonra oyunun sol alt kısmında skin butonu çıkıyor. Skin butonuna tıkladıktan sonra istediğiniz skini seçip oyuna başlayabilirsiniz.

slither-skinleri

 

Slither oyununda yılanı hızlandırma özelliği bulunuyor. Yılanı hızlandırmak için öncelikle yukarıda anlattığımız gibi skin özelliğini açmanız gerekiyor. Skini açtıktan sonra oyunda ekrana mouse ile tıklamanız yeterli. Mouse’a tıklayıp basılı tuttuğunuz müddetçe hızlı gidiyorsunuz. Ancak unutmayın ki hızlı gittikçe yılan küçülüyor.

Paylaş

1 Yorum

Leave A Reply