Türkçe ve resimli olarak signal hesap silme işlemini anlatacağız. Son dönemlerin hızlı yükselen mesajlaşma uygulaması Signal’i kullanmaktan vazgeçtiyseniz, signal hesabını silebilirsiniz. Android veya iOS uygulaması üzerinden signal hesabınızı silebilirsiniz.

Diğer uygulamalarda olduğu gibi Signal’i telefonunuzdan silmek, signal hesabınızı silmez. Signal hesabının tamamen silinmesi ve telefon numaranızın Signal kullanıcısı olarak gözükmemesi için signal hesap silme işlemi yapmanız gerekmektedir. Signal hesabını, iPhone veya Android telefonunuzdan silebileceğiniz gibi bilgisayar üzerinden de silebilirsiniz. Biz bu yazımızda uygulama üzerinden signal hesabını silmeyi anlatacağız.

NOT: Eğer telefonunuzdan Signal uygulamasını sildiyseniz, öncelikle Signal uygulamasını tekrar yükleyin ve daha sonra aşağıdaki adımları yaparak hesabınızı silin.

Signal Hesap Silme

  • Signal uygulamasını açın ve sol üst köşedeki Profil simgesine dokunun.
  • Gelişmiş seçeneğini seçin.
  • Sayfanın en altında bulunan kırmızı renkli Hesabı Sil butonuna dokunun.
  • Açılan onay penceresinde Devam Et diyerek, hesap silme işlemini onaylayın.

    signal hesap silme
    Signal Hesap Silme

Signal hesap silme işlemini tamamladığınız zaman, iletileriniz ve sunucu kaydınız silinecek ve uygulama sıfırlanacaktır. İşlem tamamlandıktan sonra Signal uygulaması kapanacaktır. Daha sonra signal uygulamasını telefonunuzdan silebilirsiniz.

Paylaş.

Yorum Yap