Samsung, moda markası Maison Kitsune ile işbirliği yaptı. Yapılan iş birliğiyle, Maison Kitsune imzalı Galaxy Watch4 ve Galaxy Buds2 üretildi. Marka Maison Kitsune imzalı cihazları için özel bir kutu açılış videosu yayınladı.

Artık birçok kişi normal saat yerine akıllı saatleri tercih ediyor. Akıllı saat üreticileri de müşterilerini memnun edebilmek için birçok farklı yöntem deniyor. Samsung, moda markası Maison Kitsune ile anlaştı ve yeni akıllı saatini ve kulaklığı için farklı bir tasarım hazırlattı.

Samsung’un yayınladığı kutu açılış videosunda Galaxy Watch4 için iki farklı renk seçeneğiyle kayış sunulduğu görülüyor. Biri yeşil diğeri ise krem beyaz. Tasarımın en dikkat çeken özelliğiyse hiç kuşkusuz büyülü tilki logosu. Farklı şeyler arayanlar için güzel bir alternatif olarak görülüyor.

Samsung ayrıca Galaxy Buds2 için de Maison Kitsune ile çalışmış. Bu kulaklıklarında üzerinde tilki logoları bulunuyor. Ayrıca kulaklık kutusunun üzerinde de tilki logosu bulunuyor.

Galaxy Buds2 ve Galaxy Watch4 Maison Kitsune giyilebilir cihazları sırasıyla 250$ ve 350$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Üzerinde sihirli tilki olmayan modellerden 100$ daha pahalı.

Samsung’un Maison Kitsune ile tasarladığı Galaxy Watch4 ve Galaxy Buds2 hakkında düşünceleriniz neler? Aradaki fiyat varkına sizce değer mi?

Paylaş

Yorumdan çık