Ana sayfa BLOG Samsung Gear S2 Telefona Nasıl Bağlanır

Samsung Gear S2 Telefona Nasıl Bağlanır

9

Samsung’un akıllı saati Gear S2, Samsung’un Galaxy telefonlarıyla etkileşimli olarak kullanılmaktadır. Bunun için Gear S2’yi Bluetooth yardımı ile telefonunuza tanıtmanız gerekmektedir. Gear S2’yi bluetooth ile telefonuna bağladığınız zaman gelen aramalara, mesajlara ve diğer uygulamalara akıllı saatiniz üzerinden erişebilirsiniz.

 • Gear S2’nin yan tarafında bulunan tuşlardan alttakine basın ve kolay kurulum için hazır hale getirin.
 • Samsung Galaxy telefonunuzdan Samsung Gear uygulamasını açın. Samsung Gear indir.
 • Samsung Gear uygulamasında Connect to Gear (Gear’a Bağlan) seçeneğini seçin.
 • Bluetooth ile telefonunuz Gear S2 cihazınızı görecektir. Eşleştirmeyi yapın ve gerekli izinleri verin.
 • Artık Gear S2 akıllı saatinizi telefonunuz ile etkileşimli olarak kullanabilirsiniz.

Samsung Türkiye tarafından paylaşılan aşağıdaki videoda Gear S2 nasıl telefona bağlanılır anlatılmış.

9 YORUMLAR

 1. Telefonum samsun j7 pro ve samsun gear baglanmiyor baglanması için ne yapa bilirim yada nasıl bi uygulamayla baglattırabilirim

  • Benimde samsung j7 pro uygulamayı da indirdim tam baglanacakken telefonunuzda yazılım güncellemesi olup olmadığını kontrol edin diyor son yazılım güncellemesini de yaptım lakin yine aynı şeyi diyor ne yapmam gerekiyor ?

 2. Merhaba ben birinden gear s2 aldim lakin saati telefinuma bagladigimda samsung account uyuşmazliği diyo saatte ilk kaydolan account nasil degisip telefonuma bağlarim yardim edermisiniz ?

  • Gear S, Galaxy Note 4’le piyasaya çıkmıştı ve bu süreden sonra çıkan Galaxy serisi ile uyumlu olması gerekmektedir. Yani Galaxy A3 2016 ie uyumlu olarak çalışır.

  • Samsung Gear android 4.2 ve üstü versiyonlarda çalışıyor. google play üzerinden yapılan yorumlardan da anlaşılacağı üzere Lg g3, xperia, huawei gibi telefonlarda sorunsuz çalışıyormuş. indirip deneyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın