Samsung, en çok beğenilen katlanabilir telefonlarından biri olan Galaxy Z Flip 5‘in, Samsung E700‘den ilham alınarak tasarlanmış retro modelini duyurdu. Sınırlı sayıda üretilen Galaxy Z Flip 5 Retro hakkında tüm bilgiler haberimizde.

Samsung, 20 yıl önce kapaklı telefon pazarında zengin bir geçmişe sahip olan modeli Samsung E700’den ilham alarak sınırlı sayıda Galaxy Z Flip5 Retro modelini ürettiğini duyurdu. Flip5 Retro, E700 ile aynı ikonik çivit mavisi ve gümüş renklerine sahip ve Flex Window kapak ekranında bazı nostaljik piksel grafik kullanıcı arayüzü düzenlemeleri ve şehir manzarası animasyonlarıyla birlikte geliyor.

samsung galaxy z flip5 retro

Samsung, telefonu Z Flip5 ve E700 logolarının yanı sıra geçmiş dönemlere ait çeşitli Samsung logolarını içeren çıkartmalara sahip Flipsuit kartlarının bulunduğu temiz bir kutuda gönderiyor. Pakette ayrıca benzersiz bir seri numarası kazınmış bir Samsung E700 koleksiyoncu kartı da bulunmaktadır.

Galaxy Z Flip5 Retro, 1 Kasım’dan itibaren Güney Kore’de ve 2 Kasım’dan itibaren İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya ve Avustralya’da sınırlı sayıda satışa sunulacak. Bu pazarlardaki tüketiciler, sınırlı sayıda üretilen cihazı yalnızca Samsung’un resmi web sitesi aracılığıyla satın alabilecekler. Fiyatlandırma ayrıntıları ise henüz belli değil.

Paylaş

Yorumdan çık