Bu yıl Samsung Galaxy Fold 5 ve Galaxy Flip 5‘in tanıtılacağı Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin yeri doğrulandı. Daha önce ortaya atılan iddialarda Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin ABD veya Avrupa yerine Güney Kore’de yapılacağı söyleniyordu. Samsung, bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin Güney Kore‘de düzenleneceğini resmi olarak onaylayınca bu söylentilerin doğru olduğu ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Unpacked 2023 etkinliğinin G. Kore’de olacağının onayı, Samsung DX’in Küresel Pazarlama Merkezi Başkanı Lee Young-hee‘den geldi. Lee Young-hee, Galaxy Unpacked etkinliğinin Güney Kore’nin Seul kentinde düzenleneceğini söyledi ve etkinliğin Güney Kore’de düzenlenmesinin nedeni sorulduğunda Young-hee, “Çünkü Kore anlamlı ve önemli bir yer” yanıtını verdi.

samsung galaxy z flip5 samsung galaxy z fold5

Lee Young-hee, Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihini ve tanıtımın gerçekleşeceği mekanı açıklamadı, ancak söylentiler etkinliğin 26 Temmuz‘da Seul, Gangnam-Gu’daki COEX’te gerçekleşeceğini iddia ediyor. Bakalım bu iddialarda doğru çıkacak mı?

Samsung’un bu yılki Unpacked etkinliğinde Galaxy Watch 6 serisi ile birlikte Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 katlanabilir akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyor. Koreli şirketin bu etkinlikte karma gerçeklik (MR) başlığını tanıttığını da görebiliriz, ancak bu konuda fazla bir şey bilinmiyor. Samsung Galaxy Unpacked 2023 etkinliği hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Paylaş

Yorumdan çık