Samsung’un amiral gemi serisi olan tüm Galaxy S serileri Galaxy S3 ile yola başladı ve seri şuanda Galaxy S8 ile yola devam ediyor. Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 ve Galaxy S8 modelleri için hız testi yapıldı.

Samsung’un tüm S serisi telefonları için hız testi gerçekleştirildi. XEETECHCARE youtube kanalının hazırladığı hız testi videosunda Samsung’un amiral gemi serisi olan Galaxy S serisinde bulunan tüm telefonlar yer aldı.

Hazırlanan videoda Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6 Edge, Galaxy S7 Edge, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ yer alıyor. Kanal telefonları sağlamlık testinde de kullandığı için cihazlarda küçük hasarlarda bulunuyor.

Hız testinin yanı sıra telefonlar yan yana konulduğu zaman Samsung’un Galaxy S serisinde performans dışında tasarım olarak da yenilikler yaptığı gözle görülüyor.

Telefonlar hız testi kapsamında kapalı konumdan açılıyor ve açılış hızları test ediliyor. Tahmin edebileceğiniz gibi her yeni Galaxy S serisi model bir öncekinden daha hızlı açılıyor.

Daha sonra telefonlar Geekbench 4 uygulaması ile hız testine tutuluyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri hız testi videosuyla baş başa bırakalım.

Paylaş.

Yorum Yap