Samsung Galaxy S24 serisinin 17 Ocak 2024‘te tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte geçmişteki sızıntılar bize Galaxy S24 serisinde ne gibi özellikler olacağını gösteriyor. Samsung Galaxy S24, Galaxy S24+ ve Galaxy S24 Ultra‘nın “şimdiye kadarki en akıllı yapay zekalı telefonlar” olacağı söyleniyor. Ortaya atılan son sızıntı, S24 serisinin Canlı Çeviri ve Üretken Düzenleme özelliğine sahip olacağını söylüyor. Detaylar haberimizde.

Android ekosisteminin amiral gemisi konumunda olan Samsung, 17 Ocak’ta yeni amiral gemilerini tanıtmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen yeni seri hakkında birçok bilgi de sızdırılmış durumda. Son sızıntı perakendeci listesini yayınlayan X kullanıcısı Arsene Lupin’den ( @MysteryLupin) geldi. Gelen bilgiye göre Galaxy S24 serisi Canlı Çeviri özelliği sayesinde farklı dillerde gerçek zamanlı olarak iletişim kurmamıza yardımcı olacak.

galaxy s24 ultra sizinti galaxy s24 sizinti galaxy s24 plus sizinti

Yeni gelecek bir diğer özellik olan Üretken Düzenleme, Google’ın Magic Editör uygulamasına rakip olacak. Özelliğin çalışması için bir Samsung hesabı ve internet bağlantınız olması yeterli. X’de paylaşılan görselde Nightography Yakınlaştırma, Yüksek Çözünürlük ve Ekran Görüntüsü gibi özellikler de görülüyor. Ancak bu özelliklerde yapay zeka kullanılıp kullanılmayacağı konusunda bir bilgi sunulmamış.

galaxy s24 ailesi sizinti x lupin

Bu bahsedilen özelliklerden Yüksek Çözünürlük, telefonun birincil kamerası tarafından desteklenen en yüksek çözünürlükte, yani S24 ve S24+’ta 50 MP ve S24 Ultra’da 200 MP’de fotoğraf çekmenize olanak tanır.

Samsung’un yeni amiral gemilerini tanıtmasına 2 haftadan biraz fazla bir zaman kaldı. Bu süre zarfında cihazlar hakkında yeni bilgilerin gelmesini bekliyoruz. Samsung’un yeni cihazlarında sizlerin beklentisi neler?

Paylaş

Yorumdan çık