Teknoloji devi Samsung, yine iş başında. Şirket aylar önce tanıttığı Samsung Galaxy S21 Ultra için yeni bir renk seçeneği sunmaya başladı. Amiral gemisi artık yeni lacivert renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisini toplamaya çalışacak.

Akıllı telefon pazarının lideri olan Samsung, yeniliklerine devam ediyor. Galaxy S21 Ultra, ABD’deki Best Buy sitesinde özel lacivert renk seçeneğiyle satışa sunuldu. Galaxy S21 Ultra’nın bu yeni renk versiyonunun ne zaman ortaya çıktığı belli değil, ancak muhtemelen yakın zamanda gerçekleşti. Bu yeni renk seçeneğini Phantom Navy renk seçeneğiyle karıştırmamak gerekiyor.

Merak edenler için, bu yeni rengi Galaxy S21 Ultra’nun diğer renk seçeneklerine sahip modellerle aynı özelliklere sahip. Yani cihaz diğer renklerde olduğu gibi Snapdragon 888 yonga seti, 6.8″ QHD+ ve 120Hz Dinamik AMOLED ekran, 108MP dörtlü kamera, 40MP selfie kamera ve 5.000 mAh pil ile birlikte geliyor. 25W kablolu ve 15W kablosuz şarj ile kutusundan çıkıyor.

Yazımızın başındaa belirttiğimiz gibi yeni renk seçeneğiyle Galaxy S21 Ultra’yı şuan sadece ABD’de Best Buy sitesinden alabilirsiniz. Ancak yakın zamanda bu yeni renk seçeneğini diğer bölgelerde ve dolayısıyla da Türkiye’de de satışa sunulmasını bekliyoruz.

galaxy s21 ultra lacivert

Galaxy S21 Ultra’nın yeni renk seçeneğini siz nasıl buldunuz?

Paylaş

Yorumdan çık