Birçok kişi Samsung Galaxy S21 ailesinin en küçük ve aynı zamanda en uygun fiyatlı telefonu olacak olan Galaxy S21 FE‘yi sabırsızlıkla bekliyor. Sabırsızlıkla beklenen Galaxy S21 FE’nin tüm renk seçeneklerini gözler önüne seren Poster resmi sızdırıldı. Gelin haberin detaylarına ve Galaxy S21 FE’nin beklenen özeliklerine bakalım.

Samsung Galaxy S21 FE 5G’nin dört farklı rengini gösteren ve resmi poster gibi duran bir görsel bugün internetteki yerini aldı. Galaxy S21 FE’yi sabırsızlıkla bekleyen büyük bir kitle, bu görselle telefonun birçok tasarım detayını da görmüş oldu. Görselde telefonun siyah, beyaz, yeşil ve mor renk seçeneklerine sahip olduğu görülüyor. Bununla birlikte telefonun arka kamera kurulumu S21 serisiyle benzerlik gösteriyor. Telefonun ön kamerası ise ekrana açılan delik içerisinde yer alıyor.

galaxy s21 fe 5g

Daha önce ortaya çıkan sızıntılara göre Galaxy S21 FE 5G’nin beklenen teknik özellikleri ise şu şekilde: Android 11 işletim sistemiyle gelecek olan cihaz, 6GB/8GB RAM, 128/256 GB dahili depolama alanı ve Snapdragon 888 yonga seti ile Geekbench’te görüldü. Ancak Samsung’un bazı pazarlarda Exynos çipini tercih ettiğine dair söylentiler bulunuyor.

Galaxy S21 FE 5G, ekran içindeki delikte yer alacak olan 32MP selfie kamerasına sahip olacak. Ekranın diyagonal olarak 6.41 inç boyutunda olduğu ve muhtemelen FullHD+ çözünürlüğe sahip olacağı söyleniyor.

4500 mAh bataryaya sahip olacak olan cihazın 45W hızlı şarj desteği sunacağı bildiriliyor. Ancak Galaxy S21 FE’nin kutusundan şarj aleti çıkıp çıkmayacağı henüz net değil.

Samsung henüz Galaxy S21 FE 5G hakkında bir haber paylaşmadı. Ancak Güney Kore medyası akıllı telefonun Ekim ayında piyasaya çıkacağını söylüyor.

Paylaş.

Yorum Yap