Ana sayfa Haberler Samsung Galaxy S21 FE Kutusunda Şarj Cihazı Olmayacak

Samsung Galaxy S21 FE Kutusunda Şarj Cihazı Olmayacak

0

Samsung Galaxy S21 FE, yaşayan çip krizi nedeniyle uzun süredir erteleniyor. Ancak cihazla ilgili her gün yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak Galaxy S21 FE’nin kullanım kılavuzu ortaya çıktı. Kullanım kılavuzuna göre cihaz, kutusundan şarj cihazı olmadan çıkacak ve hafıza kartı desteği sunmayacak.

Bugün Samsung Galaxy S21 FE’nin kullanım kılavuzu ortaya çıktı ve cihazla ilgili yeni bilgileri öğrenmiş olduk. Maalesef yeni bilgiler, cihazı bekleyenleri biraz üzecek gibi gözüküyor. Çünkü görünen o ki cihaz SD kart desteğine sahip değil ve kutudan şarj cihazı olmadan çıkacak.

Cihazın hafıza kartı desteğine sahip olmayacağına dair söylentiler daha önceden de vardı. Ancak TENAA’da ortaya çıkan bilgiler bunun doğru olmadığı söylüyordu. Şimdi kullanım kılavuzunda SD kart olmadığının söylemesi biraz kafaları karıştırdı. Ancak bu, Samsung’un bölgelere göre farklı seçenekler sunabileceği ihtimalini de doğuruyor.

Kılavuzun ortaya koyduğu başka bir şey de Galaxy S21 FE’nin kutudan bir şarj cihazı ve 3,5 mm kulaklık jakı ile çıkmayacağı. Böyle bir durum olursa kullanıcılar için büyük bir hayal kırıklığı olabilir ve tüketici başka cihazlara yönelebilir.

Kılavuz ayrıca S21 FE’nin ultrasonik ekran içi parmak izi sensörü, IP68 toz ve su geçirmezlik derecesi, yüksek yenileme hızına sahip ekran ve şaşırtıcı bir şekilde diğerlerine çok benzeyen tasarımı gibi diğer özelliklerini de doğrulamaktadır. Ayrıca telefonun en az dört renk seçeneğiyle sunulacağını biliyoruz: siyah, yeşil, mor ve beyaz. Ayrıca kablosuz şarj desteği, ters kablosuz şarj, Samsung Pay, Wireless DeX ve Dolby Atmos bulunuyor.

Galaxy S21 FE’nin bazı pazarlarda Snapdragon 888 yonga seti, diğerlerinde ise Exynos 2100, 6/8 GB RAM ve 128/256 GB depolama alanı ile desteklenmesi bekleniyor. 25W hızlı şarj desteğine sahip 4.500 mAh batarya cihazın beklenen özellikleri arasında yer alıyor.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın