Ana sayfa BLOG Samsung Galaxy S10’da Flaşı Bildirim Işığı Yapma

Samsung Galaxy S10’da Flaşı Bildirim Işığı Yapma

0

Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e’de flaşı bildirim ışığı yapabilirsiniz. Böylece telefonunuza bir çağrı geldiği zaman telefonun arka tarafında bulunan flaş ışığı yanıp sönecektir. Ayrıca bu telefonlarda, telefonun ekranını da flaş ışığı olarak kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10e modellerinde telefonunuza çağrı geldiği zaman flaş ışığının veya ekranın yanıp sönmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki adımları yaparak flaşı veya ekranı bildirim ışığı olarak ayarlayabilirsiniz.

Ayarlar > Erişebilirlik > Gelişmiş Ayarlar yolunu izleyin ve Flaş Bildirimi seçeneğini seçin. Açılan ekranda Kamera Flaş veya Ekran Flaş seçeneklerinden istediğinizi seçin.

galaxy s10 flasi bildirim isigi yapma

Kamera Flaşı seçerseniz, telefon çaldığında arka kameranın flaş ışığı yanıp sönecektir. Ekran Flaş seçeneğini seçerseniz, telefona çağrı geldiğinde telefonun ekranı yanıp sönecektir.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın