Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10, efsane telefon Nokia 3310 ile düşme testinde karşı karşıya geldi. UnlockRiver.com youtube kanalının hazırladığı düşme testinde, iki telefon bir drone yardımıyla 1000 feet (304.8 metre) yükseğe çıkartılıyor ve oradan sert beton zemin üzerine düşürülüyor.

Samsung’un bu yılki amiral gemisi Galaxy S10, üstün özellikleriyle birçok otoriteden tam puan almayı başardı. Peki Galaxy S10 ne kadar sağlam? Sağlamlığıyla ün yapan efsane telefon Nokia 3310’la yarışabilir mi? İşte bunu merak eden UnlockRiver youtube kanalı güzel bir düşme testi yapmış.

Hazırlanan düşme testinde her iki telefon aynı drone’a bağlanıp 1000 feet yükseğe çıkarılıyor ve geri sayımın artından düşürülüyorlar. Sert beton zemine çakılan telefonlardan Nokia 3310 her zaman ki gibi parçalarına ayrılıyor. Ancak parçalar birleştirilince telefon yine sorunsuzca çalışmaya devam ediyor.

1000 feet yüksekten düşen Galaxy S10’un ekranında ve cam arka panelinde ciddi şekilde çatlaklak meydana geldi ve cihazın gövdesi de yamuldu. Maalesef düşme sonucunda telefon çalışamaz hale geldi.

Gelin isterseniz lafı fazla uzatmadan sizleri düşme testiyle baş başa bırakalım.

Samsung Galaxy S10 özellikleri için tıklayın.

Paylaş

Yorumdan çık