Ana sayfa BLOG Samsung Galaxy Note 20 Duvar Kağıtları İndir

Samsung Galaxy Note 20 Duvar Kağıtları İndir

0

Samsung geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği etkinlikte yeni amiral gemileri Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra‘yı tanıttı. Ön siparişleri alınmaya başlanan Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra’nın duvar kağıtlarını sizler için bir araya getirdik. Galaxy Note 20 duvar kağıtlarını indirebilir ve telefonunuzun arka planı ve kilit ekranı duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Ultra, üstün teknik özelliklere ve harika tasarımlara sahip. Bununla birlikte telefonunuzun ekranını şenlendirecek şekilde birbirinden güzel duvar kağıtlarını da içlerinde barındırıyor. Fiyatları oldukça yüksek olan bu telefonları alamasanız bile, Galaxy Note 20 duvar kağıtlarını telefonunuza indirerek, duvar kağıdı olarak kullanabilir ve telefonunuza ayrı bir hava katabilirsiniz. İşte birbirinden güzel Galaxy Note 20 duvar kağıtları ve Galaxy Note 20 Ultra duvar kağıtları

Galaxy Note 20 ve Note20 Ultra Duvar Kağıtları

Yazımızda yer alan tüm Galaxy Note 20 duvar kağıtları Full HD çözünürlüktedir. Fotoğrafların üzerine dokunarak (tıklayarak) görsellerin orjinal boyutunu görebilir ve telefonunuza indirebilirsiniz. Duvar kağıtları hem android telefonlarda hem de iPhone’da kullanabilirsiniz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here