Samsung, 2010 yılında Android 10 ile satışa sunduğu Samsung Galaxy M31s modeli için Android 12 güncellemesini yayınladı. Cihaz Android 12 güncellemesiyle birlikte One UI 4.1 arayüz güncellemesini de aldı. Cihaz ayrıca Mart 2022 güvenlik yaması güncellemesine de kavuştu. Muhtemelen bu telefonun alacağı son büyük Android güncellemesi oldu.

Samsung’un 2010 yılında satışa sunduğu orta segment akıllı telefonu Samsung Galaxy M31s, M317FXXU3DVD4 güncelleme koduyla Android 12 güncellemesine kavuştu. Güncelleme ilk olarak Rusya’daki kullanıcılara dağıtıldı. Yakın zamanda diğer bölgelerdeki ve Türkiye’deki Galaxy M31s cihazlar da güncellemeyi alacak.

One UI 4.1 ve Android 12, yeni renk paleti, akıllı widget’lar ve geliştirilmiş AOD ve Karanlık mod gibi görsel değişiklikler getiriyor. Güncelleme ayrıca Dosyalarım, Galeri, Samsung İnternet ve Samsung Klavye gibi Samsung uygulamaları için iyileştirmeler içeriyor. Ne kadar sanal RAM ekleyeceğinizi, kamera geliştirmelerini ve daha fazlasını seçmenize olanak tanıyan yeni bir RAM Plus genişletmesi de güncelleme ile birlikte gelen yenilikler arasında.

Galaxy M31s, 6.5 inç ekran, 64 MP + 12 MP +5 MP +5 MP dört arka kamera, 32 MP selfie kamerası, 6/8 GB RAM, 128 GB dahili depolama alanı, mikroSD kart desteği, çift sim kart, parmak izi okuma, hızlı şarj, ters şarj ve 6000 mAh batarya gibi özelliklere sahip. Telefonun tüm özellikleri için tıklayın.

Eğer Galaxy M31s kullanıcısıysanız ve güncellemenin geldiğini kontrol etmek ve cihazınızı güncellemek istiyorsanız, Ayarlar > Yazılım Güncellemesi yolunu izleyip güncellemeyi telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Paylaş.

Yorum Yap