Samsung orta segmentte oldukça yoğun ilgi gören akıllı telefonu Samsung Galaxy M31, One UI 2.5 güncellemesi aldı. Geçtiğimiz Eylül ayında One UI 2.1 güncellemesi alan cihaza nihayet One UI 2.5 güncellemesi de geldi.

Samsung’un şuan en popüler telefonlarından biri olan ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Samsung Galaxy M31, One UI 2.5 güncellemesi aldı. Güncelleme şuan Hindistan’daki kullanıcılara sunuldu ancak yakın zamanda diğer bölgelere ve Türkiye’deki kullanıcılara da güncellemenin gelmesi bekleniyor.

Hindistan’da büyük ilgi gören ve oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşan Galaxy M31’in, One UI 2.5 güncellemesini ilk olarak bu ülkede yapması oldukça mantıklı. One UI 2.5 güncellemesi Hindistan’da M315FXXU2ATJ9 yapı numarasını taşıyor.

Yeni sürüm, Ekim/Kasım güvenlik yamasının yanı sıra olağan One UI 2.5 geliştirmelerini de beraberinde getiriyor. Bunlar, elden geçirilmiş Samsung Klavye’yi, konum paylaşımlı SOS mesajlarını, geliştirilmiş kamera performansını ve üçüncü taraf başlatıcılarda hareket kontrollerini içeriyor.

Samsung Galaxy M31 Özellikleri

Galaxy M31, 6.4 inç ekran, 64 MP + 8 MP + 5 MP + 5 MP dört arka kamera, 32 MP selfie kamerası, 6 GB RAM, 64/128 GB dahili depolama alanı, mikroSD kart desteği, çift sim kart, parmak izi okuma, hızlı şarj ve 6000 mAh batarya gibi özelliklere sahip.

Kaynak

Paylaş

Yorumdan çık