Samsung’un giriş seviyesinde yer alan ve ülkemizde de oldukça popüler olan Galaxy M11 modeli, Android 11 tabanlı One UI Core 3.1 güncellemesi aldı. Giriş seviyesinde yer alan Samsung Galaxy M11’in Android 11 güncellemesi alması kullanıcılarını sevindirdi.

Geçtiğimiz Mart ayında Android 10 ve One UI 2.0  kullanıcı arayüzü güncellemesi alan Samsung Galaxy M11, Ekim 2020 tarihinde paylaştığımız Android 11 güncellemesi alacak telefonlar yazımızda belirttiğimiz gibi, Android 11 güncellemesini de aldı. Yeni üretici yazılımı M115FXXU2BUD8 sürüm numarasını taşıyor ve Nisan 2021 Android güvenlik yamasıyla birlikte geldi.

Güncellemeyle birlikte yeni yapı, geliştirilmiş performans, daha iyi özelleştirme, tek seferlik izinler, gelişmiş Dijital Denge ve daha fazlasıyla Galaxy M11’e yenilenmiş kullanıcı arayüzünü getiriyor. Güncelleme hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki tüm değişiklik günlüğüne göz atabilirsiniz.

galaxy m11 android11 guncellemesi

Samsung Galaxy M11 için Android 11 güncellemesi şuan Vietnam’daki kullanıcılara sunulmuş durumda. Yakın zamanda diğer bölgelerdeki ve Türkiye’deki kullanıcılar için de güncelleme paylaşılacaktır.

Eğer siz de Galaxy M11 kullanıyorsanız, telefonunuzun Ayarlar bölümünden, Yazılım güncellemenizi manuel olarak kontrol edebilir, güncelleme gelmesi durumunda cihazınızı Android 11’e güncelleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy M11 özellikleri için tıklayın.

Paylaş

Yorumdan çık