Replika Samsung Galaxy J7 telefonunuzun imei numarasını değiştirerek imei kaydı yapabilirsiniz. Bu yazımızda Galaxy J7’ye imei nasıl atılır anlatacağız.

Replika yani çin, kore malı mtk işlemcili akıllı telefonlara kendiniz imei atabilirsiniz. Bunun için elinizde kullanmadığınız bir telefona ait imei numarası gerekmektedir.

Replika Samsung Galaxy J7’ye imei atmak için Engineer Mode’a giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için telefonun arama ekranına *#112# yazıp arama yapın. Açılan ekranda GPRS sekmesini seçin. Burada IMEI yazan yere elinizde bulunan 15 haneli imei numarasını yazıp Write Imei butonuna dokunun. İşlemin gerçekleştiğine dair bir pencere açılacaktır OK deyip işlemi tamamlayın.

Son olarak telefonu kapatıp tekrar açın. Telefonunuz yeni girmiş olduğunuz imei numarasıyla açılacaktır. Yeni imei numaranızı görüntülemek için arama ekranına *#06# yazmanız yeterlidir.

Paylaş

20 yorum

  1. Kore malı olan Samsung J7 ağ kayıtlı deyil diyor imeil atmak için *#112#* girdiğim zaman ağ kayıtlı deyil diyor bana bu konuda acil yardımcı olurmusunuz

Yorumdan çık