Samsung’un Galaxy serisi akıllı telefonlarının çoğunda; Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S5, Galaxy S4, Note 5, Note 4 gibi modellerinde çift kamera modu ile aynı anda hem ön kamerasını hem de arka kamerasını kullanarak fotoğraf çekebilirsiniz.

Selfie fotoğraf çekimlerinde aynı zamanda kameranın arkasında bulunan manzarayı da fotoğrafa eklemek isteyenler için hazırlanan Dual Camera modunu ücretsiz olarak telefonunuzun mod bölümünden indirebilirsiniz. Samsung Galaxy telefonunuzun kamera uygulaması açık iken altta yer alan mod seçeneğine dokunun.

galaxy-kamera-mod

Açılan mod sayfasında bulunan “İndir” seçeneğini seçerek çift kamera (Dual Camera) ve daha birçok fotoğraf çekim modunu indirebilirsiniz.

samsung-galaxy-kamera-mod-indir

İndir seçeneğini seçtiğiniz zaman Galaxy Apps üzerinden indirebileceğiniz ücretli ve ücretsiz kamera fotoğraf çekim modlarını göreceksiniz. Burada yer alan Dual Camera uygulaması aynı anda ön kamera ve arka kamerayı kullanarak fotoğraf çekmeye yarayan moddur. Onu indirin.

samsung-galaxy-dual-camera

Dual Camera modunu indirdiğiniz zaman otomatik olarak kurulacak ve kamera modlarınız arasına eklenecektir.

Çift Kamera modunda Mühür, Oval bulanık, Anlık resim, Kalp şekli, pencere, Balık gözü, kübizm, Ayır gibi farklı efektler bulunmaktadır. Dilediğiniz seçip arkadaşlarınızı şaşırtacak fotoğraflar çekmeye başlayabilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık