Anasayfa Ekran Görüntüsü Alma Samsung Galaxy A9 2018 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy A9 2018 Ekran Görüntüsü Alma

0

Samsung Galaxy A9 2018 modelinde ekran görüntüsü alma işlemi, ekranında home butonu olmayan diğer Samsung modelleriyle aynı şekilde yapılmaktadır. Galaxy A9 2018 ile ekran görüntüsü almak için 2 farklı yöntem kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy A9 2018 ile ekran görüntü almak için cihazın yan tarafında yer alan Ses Kısma Düğmesi + Güç Düğmesine aynı anda basın ve biraz bekleyin. Telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran görüntüsü alınacaktır.

Galaxy A9 2018 ile ekran görüntüsü almak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem, elinizin kenarını ekrandan kaydırma yöntemidir. Elinizi dik bir konumda ekranın sağından soluna veya solundan sağına doğru kaydırırsanız ekran görüntüsü alınacaktır. Bu özelliğin aktif hale getirilmesi için Ayarlar > Gelişmiş Özellikler yolunu izleyin ve Ekranı yakalamak için elinizin kenarı ile kaydırın seçeneğini aktif hale getirin.

Samsung Galaxy A9 2018 ile çektiğiniz ekran resimlerine telefonunuzun Galeri uygulamasından erişebilirsiniz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz