Ana sayfa Nasıl Yapılır Ekran Görüntüsü Alma Samsung Galaxy A9 2018 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy A9 2018 Ekran Görüntüsü Alma

0

Samsung Galaxy A9 2018 modelinde ekran görüntüsü alma işlemi, ekranında home butonu olmayan diğer Samsung modelleriyle aynı şekilde yapılmaktadır. Galaxy A9 2018 ile ekran görüntüsü almak için 2 farklı yöntem kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy A9 2018 ile ekran görüntü almak için cihazın yan tarafında yer alan Ses Kısma Düğmesi + Güç Düğmesine aynı anda basın ve biraz bekleyin. Telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran görüntüsü alınacaktır.

Galaxy A9 2018 ile ekran görüntüsü almak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem, elinizin kenarını ekrandan kaydırma yöntemidir. Elinizi dik bir konumda ekranın sağından soluna veya solundan sağına doğru kaydırırsanız ekran görüntüsü alınacaktır. Bu özelliğin aktif hale getirilmesi için Ayarlar > Gelişmiş Özellikler yolunu izleyin ve Ekranı yakalamak için elinizin kenarı ile kaydırın seçeneğini aktif hale getirin.

Samsung Galaxy A9 2018 ile çektiğiniz ekran resimlerine telefonunuzun Galeri uygulamasından erişebilirsiniz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın