Anasayfa Ekran Görüntüsü Alma Samsung Galaxy A7 2018 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy A7 2018 Ekran Görüntüsü Alma

0

Samsung Galaxy A7 (2018) ekran görüntüsü alma işlemi diğer Samsung telefonlarla benzer şekilde yapılmaktadır. Ancak Galaxy A7 2018’in ön kısmında fiziksel bir ana ekran tuşu bulunmadığı için, birçok kişi nasıl ekran görüntüsü alacağını bilmemektedir.

Samsung Galaxy A7 2018 ile ekran görüntüsü almak için ekranın yan tarafında bulunun Power (Güç) Tuşu ile Ses Kısma tuşuna aynı anda basıp 1-2 saniye kadar beklemeniz yeterlidir. Telefondan bir deklanşör sesi gelecek ve ekran resmi çekilecektir.

Diğer Samsung modellerinde olduğu gibi Samsung Galaxy A7 2018 modelinde de elinizi dik konuma getirip ekranın üzerinden kaydırdığınız zaman ekran görüntüsü alabilirsiniz.  Aşağıdaki hareketli resimde bu işlemi daha iyi görebilirsiniz.

Elle ekran görüntüsü almak için Ayarlar> Hareketler ve İşaretler > Ekranı yakalamak için avuç içinizle kaydırın yolunu izleyin ve aktifleştirin.

Samsung Galaxy A7 (2018) ile aldığınız ekran görüntülerine telefonunuzdaki Galeri uygulamasından erişebilirsiniz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz