Samsung’un en popüler serisisi olan Galaxy A serisi, bu yıl da yeni modellerle karşımıza çıkacak. Samsung resmi bloğu üzerinden yaptığı duyuru da yeni Galaxy A serisini 17 Mart‘ta tanıtacağını duyurdu. Gelin haberin detaylarına ve yeni Galaxy A serisinde bizleri neler bekliyor bakalım.

Samsung’un en yüksek satış rakamlarına ulaştığı serisi Galaxy A serisidir. Üst orta seviye cihazların yer aldığı seriyi, Samsung kendi bloğunda Galaxy yeniliklerinin demokratikleşmesine öncülük ediyor diye tanımladı. Uzun süredir söylentileri dolaşan ve sızdırılan Galaxy A73 ve Galaxy A53‘ün, 17 Mart’taki etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Samsung, 17 Mart’taki etkinliği youtube kanalı üzerinden canlı olarak paylaşacak. Etkinliği canlı olarak izlemek isteyenler buradaki youtube linki üzerinden etkinliği izleyebilirler.

galaxy a 2022

17 Mart’taki etkinlikte tanıtılması beklenen her iki telefon da, daha hızlı yonga setleri ve biraz yenilenmiş tasarımlarıyla, önceki modellerin yenilenmiş versiyonları olarak karışıma çıkacak. Galaxy A73’ün 108MP ana kamerayı piyasaya sürmesi beklenirken, Galaxy A53’ün muhtemelen tamamen yeni Exynos 1200 yonga seti ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Teloji.com olarak bizim de orta segmentte en beğendiğimiz seri Galaxy A serisidir. Admin olarak ben de Galaxy A52 kullanmaktayım.

Paylaş

Yorumdan çık