Bu yılın en popüler akıllı telefonu Samsung Galaxy S8’in replika (çin, kore malı) modeli de çıktı. Galaxy S8 Edge diye adlandırılan bu modele nasıl imei atılır anlatıyoruz.

Samsung Galaxy S8 modelinin replika modeline imei atabilirsiniz. Öncelikle elinizde kullanmadığınız bir telefonun 15 haneli imei numarası olmalıdır. Bu telefonlar MTK işlemcili olduğu için imei atılabilmektedir. Size vereceğimiz kod ile Engineer Mode giriş yapıp yeni imei numarasını yazacaksınız.

Reklika Samsung Galaxy S8 Edge İmei Değiştirme

  • Telefonun arama bölümünü açıp *#*#789789#*#* kodunu girip arama yapın.
  • Karşınıza Engineer Mode yani mühendislik bölümü açılacaktır. Bu ekranda dilerseniz öncelikle Switch bölümünden telefonun ilk açılış şeklini belirleyebilirsiniz.
  • Daha sonra altta yer alan Tools seçeneğini seçip açılan ekranda Write Imei seçeneğini seçin.
  • Açılan IMEI sayfasında, Imei yazan yere elinizde bulunan 15 haneli imei numarasını girip Write Imei seçeneğini seçin ve açılan pencereyi OK seçeneği ile onaylayın.

Son olarak telefonunuzu kapatıp tekrar açın. Artık telefonunuz yeni imei numarasına kayıt olmuş olarak açılacaktır. Dilerseniz arama ekranından *#06# tuşlayıp yeni imei numaranızı kontrol edebilirsiniz.

Paylaş

5 yorum

  1. Merhabalar,bende s8 var ,ama reset yapılıp format atılmış, ve telefonu açamıyorum çünkü gmail olarak ilk kullanıcının gmail hesabını istiyor,bu telefonu nasıl açabilirim ki.imei yükleme app,yükledim sizin tavsiye ettiginizi,ama ben bu telefonu açamıyordum.lütfen yardım edin.ve bu galaxy s8 kore malı.Teşekkürler şimdiden.

  2. Bende s8 smg950fd var ama almanyadan geldi yasal uyarı verdi 90 gün içinde kapanacak diye imeisini nasıl değiştirebilirim lütfen yardım edin

Yorumdan çık