Replika Kore malı ve çin malı Samsung Galaxy S6 telefonunuzun imei numarasını değiştirmek için telefonunuzun Engineer Mode yani yönetici paneline girmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki kodları telefonunuzun arama bölümüne yazarak Engineer mod bölümüne girin. Galaxy S6 telefon modelinize göre aşağıdaki kodları deneyin. Birisi telefonunuz ile uyumludur.

Replika S6 imei kodu: *#*#889988#*#*  VEYA  *#*#789789#*#*

Replika S6 6592 imei kodu : *#364016#*

Yukarıdaki kodları girerek telefonun Engineer Mod bölümüne giriş yaptınız. Burada yer alan GPRS bölümüne girin ve imei numaranızı değiştirin. Ardından Write IMEI seçeneğini ve daha sonra Attached seçeneğini seçin. Daha sonra geri tuşu ile çıkış yapın. Telefonunuzu kapatıp açın. Artık yeni imei numaranız kayıt edilmiş olacaktır.

 

Paylaş.

13 yorum

    • Bu imei değiştirmesi replica telefonlar içindir. Galaxy s6 edge içinde olabilir. Kodu deneyin zaten enginer mode açılırsa tamamdır.

  1. Hocam edge var bende imei değiştirince 0güncelleme yukleme lerinı yapabiliyormuyuz yoksa güncellemeler iptal mi oluyor.pasaport bulamadım zarar yoksa bende imei atacam

    • Gmail şifrenizi öğrenmek için gmaile giriş yapın şifre alanında şifremi unuttum linkine tıklayın. Kurtarma seçeneceklerinde 2. mail adresinizi veya telefon numaranızı girin.

  2. Soner Coşkun on

    meraba bende samsung s6 var suresı geçti imel silindi fakat süresi geçen imel numarasını kayıt ettirdim o imel numarasını telefonuma tekrar geçirmek istiyorum nasıl yapabilirim telefonum orjinal replika olmadığı için bu kodlar çalışmıyor yardımcı olun lütfen mail adresim snr091@gmail.com bu adresten ulaşabilirsiniz.

  3. Selamün aleyküm bende Samsung gt18160 2.3.6 ace var imei atmam gerekiyor imei atma şifresi var mı sende yardımcı olabilir misin şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

Yorum Yap