Apple’ın 10. yıla özel olarak ürettiği iPhone X’in replikası çıktı. Bu yazımızda replika iPhone X imei değiştirme işlemi nasıl yapılır detaylı olarak anlatacağız. MTK işlemcili olan replika iPhone X’e kolayca imei atabilirsiniz.

Apple iPhone X’in replika modeline imei atabilirsiniz. Telefonun imeisini değiştirmek için öncelikle elinizde kullanmadığınız bir telefonun 15 haneli imei numarası olmalıdır. Bu telefonlar MTK işlemcili olduğu için imei atılabilmektedir. Size vereceğimiz kod ile Engineer Mode giriş yapıp yeni imei numarasını yazacaksınız ve telefonunuzun imeisi değişmiş olacak.

Reklika iPhone X İmei Değiştirme

  • Telefonun arama bölümünü açıp *#364016# kodunu girip arama yapın.
  • Karşınıza Engineer Mode yani mühendislik bölümü açılacaktır. Açılan sayfada IMEI bölümüne girin.
  • Açılan IMEI sayfasında, Imei yazan yere elinizde bulunan 15 haneli imei numarasını girip Write Imei seçeneğini seçin ve açılan pencereyi OK seçeneği ile onaylayın.

Son olarak telefonunuzu kapatıp tekrar açın. Artık telefonunuz yeni imei numarasına kayıt olmuş olarak açılacaktır. Dilerseniz arama ekranından *#06# tuşlayıp yeni imei numaranızı kontrol edebilirsiniz.

Paylaş

3 yorum

  1. Kolay gelsin ayfon x telefonum var yurt dışından geldi 3 ay sonra kapandı verdiğiniz kodu arıyorum hata tuşlama falan diyor başka çözümü varmı acaba teşekürler

Yorumdan çık