Elektrikli süpürgeler hakkında konuştuğumuzda filtreleme sisteminin önemi asla abartılmaz. Elektrikli süpürgenin egzozu soluduğumuz havayı kirletebilir ve makine tüm tozu yakalayamazsa rinit, astım veya diğer kronik solunum yolu hastalıklarını tetikleyebilir. Redroad V17, çift aktif kömür HEPA filtreleri ile cerrahi olarak temiz hava üflemektedir. Redroad V17: sizi egzoz kirliliğinden koruyor.

Toz haznesini sık sık temizlemezseniz bakteri ve küf kolayca içinde ürer. Elektrikli süpürgeden evin her tarafına yayılanlar, tek başına tozdan daha tehlikeli olabilirler. Mükemmel kalitesiyle tanınan dünyaca ünlü akıllı ev aletleri sağlayıcısı Redroad, sağlığınıza gerçekten önem veriyor. Bu nedenle amiral gemisi Redroad V17, Mantolo 3.0 filtreleme sistemi ile donatılmıştır—kullanıcıları bu kategorideki diğer modellerden daha iyi koruyabilir.

Redroad V17 3

Aktif kömür HEPA filtreleri, ince toz, toz akarları, polen, evcil hayvan tüyü vb. temelde rinit, astım ve alerjileri tetikleyen her şey dahil olmak üzere 0,1 mikrona kadar parçacıkların %99,97‘sini yakalayabilir.

H12 HEPA girişi, motoru korumak için içeri doğru hava akışını temizler ve hizmet ömrünü uzatır. H13 HEPA çıkışı, dışarı akan havayı cerrahi olarak daha temiz tutar. Güçlü 12 konili siklonik toz ayırma sistemi, tıkanma veya emiş kaybı olmamasını sağlar.

Redroad, toz akarlarının giderilmesinde de güçlüdür. Toz akarları sadece ılık ve nemli mevsimlerde yaşamazlar. Aslında, yıl boyunca aktif kalırlar. Bu nedenle, toz akarı temizleme, özellikle bebekli aileler için dört mevsim bir savaştır.

Redroad V17 2

120.000 rpm birinci sınıf dijital motor ve optimize edilmiş hava kanalı tasarımı ile V17, bu kategoride yüksek emiş için yeni bir çıta belirledi. 450W makine tarafından üretilen 155AW emiş veya 26.500pa vakum basıncı ile motorlu fırça, evdeki bebekleri korumak için polen, bakteri ve diğer alerji tetikleyicileriyle birlikte akarların %99,9‘unu temizleyebilir.

V17 ayrıca kokuşmuş kokuyu giderme konusunda da uzmandır. Yine aktif kömürlü H13 çıkışlı HEPA filtresine kredi vereceğiz. Kokunun oluşmasını engellemenin yolu ise toz haznesini zamanında temizlemekten geçiyor. Size duş almanızı hatırlatmak için Redroad V17’nin toz haznesi şeffaflık için en iyi malzemeden yapılmıştır.

İnce tozu, bakteriyi, toz akarlarını ve kokuyu yakalayan Redroad V17, sağlığınızı korumakta asla başarısız olmaz.

Resmi web sitesi: https://redroad.cc/

Paylaş.

Yorum Yap