Redroad V17 elektrikli süpürge, üretiminden bu yana en yüksek puanı aldı. Redroad V17, MUSE Tasarım Ödülleri 2021‘de ev aletleri kategorisinde 100’den fazla ülke ve bölgeden 35 bin ürünü geride bırakarak Altın ödüle layık görüldü.

V17, Asyalı akıllı ev aletleri markası Redroad‘un mükemmel tasarımını, Ar-Ge’sini ve üretim yeteneklerini temsil ediyor: zarif görünüm, askeri sınıf malzemeler, yüksek kalite… Tüm bunlarla beraber hijyen, kalite, sanat ve teknolojiyi bütünleştiren yeni yaşam tarzını temsil ediyor. Redroad’un beyaz eşya sektöründe estetik anlayışını yeniden şekillendiriyor.

Redroad V17 11 1

Redroad bir kez daha küresel tanınırlık kazandı.

MUSE jüri üyeleri, “Redroad V17’nin çarpıcı bir görünüm içinde güçlü özellikler sunmayı başardığı ve akıllı ev aletleri tasarımı ve üretimi için yeni bir standart belirlediği” konusunda oybirliğiyle hemfikir oldular.

MUSE Tasarım Ödülleri, gelecek vaat eden tasarımcıları bulmak ve desteklemek amacıyla 2015 yılında International Awards Associate (IAA) tarafından oluşturuldu. Profesyonel ve katı değerlendirmeleriyle biliniyor. Her yıl 25 ülkeden 46 jüri, çalışmaları yüksek standartlara göre titizlikle değerlendirmek için bir araya geliyor.

Dünyanın en önemli tasarım ödüllerinden biri olan MUSE Tasarım Ödülleri, IKEA ve Michelin gibi birçok prestijli marka ve tasarımcıyı kendine çekiyor. Bir MUSE ödülü kazanmak, ün, prestij ve tanınma getiren bir başarı anlamına geliyor.

Redroad V17, güçlü bir performansa ve düşük gürültüye sahiptir. Ancak daha da önemlisi, elektrikli süpürge dünyasının kasvetli manzarasına cesur renkler katan bir yenilikçidir. Bu kadar çok kişi tarafından tanınması, beğenilmesi ve ödül kazanmasının gerçek nedeni budur.

Redroadv17 1

Redroad ‘Dream Team’ küresel tasarım ödüllerini kazandı.

Çok satan Redroad V17‘nin arkasında, 12 elektrikli süpürge uzmanından oluşan Redroad ‘Dream Team‘ var. V17 proje yöneticisi, sektörde 28 yıllık deneyime sahiptir. V17’den önce 100’den fazla elektrikli süpürge ve diğer ev aletleri projesini yönetti. (Bir Kuzey Amerika markası için geliştirdiği modellerden biri, kategorisinde 12 yıl üst üste dünya satış rekortmeni oldu.) Ve dahil olduğu elektrikli süpürge projeleri, toplamda 50 milyon elektrikli süpürge üretti, bu da dünyanın 4 aylık elektrikli süpürge üretimin tekabül ediyor. 50 milyon elektrikli süpürgeyi sıraya dizersek, dünyanın ekvatorunu 8 kez çevreleyebilirler.

Diğer ekip üyeleri de en az 10 yıllık deneyime sahip ev aletleri uzmanlarıdır. Güçlü müşteri empatisi ve kapsamlı deneyim ile müşteri ihtiyaçlarına ilişkin derin kavrayışlara sahiptirler. RedRoad’un en son teknolojiler, kaliteli malzemeler ve gelişmiş işleme ile rekabetçi ürünler sunmaya devam etmesinin nedeni budur.

redroadv17 3

Redroad’un iki Ar-Ge direktörü toplamda 1.000’den fazla patente sahiptir. İlk on genç Çinli tasarımcıdan biri olarak adlandırılan baş kimlik tasarımcısı, bir zamanlar dünyanın en iyi bisiklet markasının tasarımına öncülük etti ve markanın küresel tasarım komitesi tarafından ödüllendirildi. RedRoad ayrıca British Columbia Üniversitesi‘nden üç doktorayı yapay zeka uygulamaları geliştirmeye davet etti.

Dünyadaki tüm elektrikli süpürgelerin %70‘i Çin’in Suzhou şehrinde üretilmektedir. Ve Çin’deki en iyi 15 baş teknik mühendisten 3’ü Suzhou’daki RedRoad Ar-Ge merkezinde çalışıyor. RedRoad’ın üst düzey bir yetenek havuzuna sahip olduğunu söylemek yeterli.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde RedRoad, IDEA (Uluslararası Tasarım Mükemmelliği Ödülleri), CMF TASARIM ÖDÜLÜ, iF Tasarım Ödülü, Red Dot Ödülü, G-Mark Ödülü vb. dahil olmak üzere en önemli endüstriyel tasarım ödüllerini kazandı.

Redroad, işçilik ve en son teknolojilerle estetik, sanat ve yaşam arasındaki ilişkinin derinliklerine iner ve zarif, güzel, dayanıklı ve kullanıcı dostu “günlük yaşam sanat eserleri” ile ev temizliğini yeniden tanımlamaya çalışır. Ve müşterilere istediklerinden fazlasını vermeye kararlıdır.

Resmi web sitesi: https://redroad.cc/

Paylaş

Yorumdan çık