Ana sayfa BLOG Redroad: Akıllı Ev Aletleri Sektörünün “Rüya Takımı”

Redroad: Akıllı Ev Aletleri Sektörünün “Rüya Takımı”

0

Redroad, Asya’da gelişmekte olan bir akıllı ev aletleri firmasıdır. Roket markası, çeşitli uzmanlık alanlarına, geniş deneyime ve yakın işbirliğine sahip bir rüya ekibi tarafından yönetiliyor. Gelin Redroad ve ürünlerine yakından bakalım.

Ekibin merkezinde endüstriyel tasarım, Ar-Ge, tedarik ve pazarlama zinciri entegrasyonu, üretim, kalite kontrol, pazarlama vb. dahil olmak üzere tüm endüstri zincirinin farklı bölümlerinden on iki uzman bulunmaktadır. Kesintisiz işbirliği sayesinde Redroad ekibi ile eviniz temiz ve rahat.

Screenshot 20210818 172829 WhatsApp

 

Redroad’da iyi bir proje, müşteri ve pazar ihtiyaçlarına göre ürün yöneticisi tarafından çağrılan ve endüstri zincirinin farklı bölümlerinden uzmanların yer aldığı bir ürün tanımlama toplantısı ile başlar. Ürün tanımı daha sonra görünüm ve yapı tasarımını gerçekleştirmek için IDMD mühendislerine teslim edilir. Hem müşterileri tatmin eden hem de seri üretime uygun tasarım, bir çizimle devam eder. Buna göre üretilen prototip, sorunları ortadan kaldırmak için tasarlanmış tekrarlayan testler yapacaktır. Optimize edilmiş plan daha sonra kalıpları hazırlamak için takım mühendislerine gider. Bu arada, kalite kontrol ve mühendislik uzmanları ürün reçetesini (malzeme listesi) tasarlar. Tüm süreç sona ermeden önce, tedarik zinciri, üretim ve kalite kontrol konularında uzmanların çalışmasını gerektirir.

redroad supurge

Redroad ekibinin her üyesi, ev aletleri sektöründe 10 ila 20 yıllık deneyime sahiptir. Tasarım, elektronik kontrol mühendisliği, ürün mimarisi ve kalite kontrol alanlarında genç uzmanlar ve ayrıca 28 yıldır elektrikli süpürge sektöründe uzmanlaşmış yaşlı bir proje direktörü var. Güçlü müşteri empatisine dayanan Redroad ekibi, en son teknolojiler, kaliteli malzemeler ve gelişmiş işleme ile rekabetçi ürünler sunmaya devam ediyor.

redroad elektirikli supurge 1

Redroad V17‘nin proje yöneticisi, tüm dünya üretiminin 4 aylık üretimine denk gelen toplam 50 milyon ürün üreten elektrikli süpürge projelerinde yer almıştır. 50 milyon elektrikli süpürgenin kutularını sıralarsak, dünyanın ekvatorunu 8 kez dolaşabiliriz. 100’den fazla elektrikli süpürge ve diğer ev aletleri modelinin tasarımını ve Ar-Ge’sini yönetmiştir. Bir Kuzey Amerika markası için geliştirdiği modellerden biri, 12 yıl üst üste kategorisinde en çok satan ürün olup, dünya rekoru ünvanını elinde tutmaktadır.

Redroad‘un iki Ar-Ge direktörü 1.000’den fazla patentten sorumludur. Baş ID tasarımcısı, bir zamanlar dünyanın en iyi bisiklet markasının tasarımına öncülük etti ve markanın küresel tasarım komitesi tarafından ödüllendirildi. Başarılarından dolayı dünya çapında en iyi on genç Çinli tasarımcıdan biri seçildi. Redroad ayrıca British Columbia Üniversitesi‘nden üç doktorayı yapay zeka uygulamaları geliştirmeye davet etti.

Dünyadaki tüm elektrikli süpürgelerin %70’i Çin’in Suzhou şehrinde üretilmektedir. Ve Çin’deki en iyi 15 baş teknik mühendisten 3’ü Suzhou’daki Redroad Ar-Ge merkezinde çalışıyor. Redroad’ın üst düzey bir yetenek havuzuna sahip olduğunu söylemek yeterli.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Redroad, IDEA (Uluslararası Tasarım Mükemmelliği Ödülleri), CMF TASARIM ÖDÜLÜ, iF Tasarım Ödülü, Red Dot Ödülü, G-Mark Ödülü vb. dahil olmak üzere en önemli endüstriyel tasarım ödüllerini kazandı.

Akıllı ev aletleri endüstrisindeki ‘rüya takımı’ Redroad ismine değer.

https://redroad.cc/

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın