Elektrik süpürgesiyle evi süpürmek bir çoğumuz için büyük bir zahmettir. Bir de buna ilerleyen yaş eklenince, eğilip kalmak bel ve eklem ağrılarına neden olmaktadır. Redkey F10, ergonomik yapısı sayesinde, eğilip kalkmaların önüne geçiyor ve eklem ağrılarına engel oluyor. Gelin şimdi Redkey F10’ün özelliklerine ve sağladığı avantajları detaylı olarak inceleyelim.

Ebeveynleriniz hala rahatsız edici pozisyonlarda mı evi süpürüyor? Artık yaşlıların acı veren pozisyonlarda süpürge yapmasına izin vermeyin! Ailenizde, hareket kabiliyetini kaybetmelerine rağmen günlük temizlik işlerini üstlenen ve evi temiz ve rahat tutan, eşiniz, ebeveynleriniz veya büyükanne ve büyükbabanız gibi daha yaşlı yetişkinler var mı? Özellikle mobilyaların altı olmak üzere zemini temizlemekte zorlandıklarını ve sonrasında bacaklarının ağrıdığını fark ettiniz mi?

supurge ve bel eklem agrisi

Temizlik yaparken sürekli çömelme ve eğilme, sağlık için ciddi bir tehdittir. İnsan vücudunun kasları ve kemikleri, endokrin ve bağışıklık sistemi yaşlandıkça “dejenere olur”, bu da kas kütlesi kaybına, kıkırdak esnekliğinin azalmasına ve osteoporoza neden olur. 60 yaşına gelindiğinde, insanlar eklemleri koruyan ve sabit tutan kas kütlesinin %30’unu kaybederler. Kıkırdak esnekliğinin azalması nedeniyle eklem yüzeyleri arasındaki aşınmalar ve osteoporoz ağrıya neden olur. Bununla birlikte kaslar ve eklemler daha fazla baskı aldığından daha da kötüleşir. Yaşlıların sağlığı için her gün evi temizlerken onları rahatsız edici pozisyonlardan uzak tutmak önemlidir.

Bu yüzden Redkey F10 elektrikli süpürgeyi öneriyoruz. Bir düğmeye bastığınızda, uzatma borusu mobilyanın altında zahmetsizce kayan döner bir kola dönüşecektir. İşiniz bitirdiğinde, kolu normal bir uzatma sopasına geri döndürmek için elektrikli süpürgeyi havaya kaldırmanız yeterlidir.

redkey f10 ergonomik

Bazı yaşlı insanlar görme kaybı nedeniyle ince tozları görmede sorun yaşayabilmektedir. Bundan dolayı Redkey F10’un fırça başlığı, LED ışıklar ve tozu algılayan ve buna göre emiş gücünü otomatik olarak ayarlayan akıllı bir sistemle donatılmıştır (maksimum 23.000pa).

redkey f10

Yukarıdaki şaşırtıcı özelliklerin yanı sıra Redkey F10, ikincil hava kirliliğini önlemek için üç aşamalı bir filtreleme sistemine, daha iyi manevra kabiliyeti için büyük tekerleklere ve atıkların kolayca atılması için bir tak-çıkarılabilir toz haznesi kapağına sahiptir.

Redkey F10, tasarımının her detayında yaşlılara gösterdiği özeni gösteriyor. Ailenizdeki yaşlıların zorlu pozisyonlarda evi süpürdüğünü fark ederseniz, şimdi ne yapacağınızı biliyorsunuz.

Resmi Website:https://www.redkeyofficial.com/

Paylaş

Leave A Reply