iOS için yayınlanan ve birçok ülkede en popüler fotoğraf editörü olmaya başaran Prisma uygulaması dün tüm dünyada android kullanıcıları için de kullanıma sunuldu. Büyük rağbet gören uygulama androidden gelen isteklere karşılık veremedi ve serverlar çökme seviyesine geldi. Hal böyle olunca uygulamada fotoğraflara efekt vermek isteyinde Over Capacity Error. There are too many people using Prisma right now. Please wait a moment and try again. hatası vermeye başladı. Veya birçok kullanıcı efekt vermeye çalışınca çok yavaş çalışıyor ve efekt olmuyor.

Prisma Over Capacity Error sorunu için aslında şuan net bir çözüm bulunmuyor. Prisma geliştiricileri serverlarda yaşanan sorunu çözmek için uğraşıyorlar. Uygulama yakın zamanda isteklere cevap verecektir. Ancak biz yine de size Prisma Over Capacity sorunu için birkaç çözüm önerisin de bulunalım.

prisma-is-over-capacity

  • Prisma uygulaması internet bağlantısı gerektirmekte ve fotoğraf işleme işlemini internet üzerinden yapmaktadır. Bunun için güçlü wifi bağlantısı kullanmayı deneyin.
  • Fotoğrafa efekt uygularken ekrana gelen “Creating artwork…” yazında sabırla bekleyin ve uygulamayı arka planda çalıştırmayın.
  • Prisma uygulamasını Samsung telefonlarda Multi-windows çoklu pencerede çalıştırmayın.
  • Eğer bunlara rağmen sorun devam ediyorsa. Serverlardaki yükün azalmasını bekleyin.
Paylaş.

Yorum Yap