Binance borsasının 46. Launchpool projesi olarak açıklanan Pixels, merak konusu oldu. Gelin projenin tokeni Pixel coin nedir? nasıl kullanılır anlatalım.

Pixel (PIXEL) coin nedir?

Pixels, piksel grafiklere sahip, çiftlik temalı bir Web3 GameFi projesidir. Ronin platformu üzerinde geliştirilen proje, çiftçilik, hayvancılık ve benzersiz Pixels dünyasını keşfetme gibi birçok aktivite sunuyor. Oyunun tokeni ise Pixel ve BERRY’dir.

Proje şu anda PIXEL ve BERRY adında iki tokena sahip ve oyunun benzersiz deneyimini artırmak, yeni kullanıcıların katılmasını ve eski oyuncuların platforma bağlı kalmasını sağlamak için NFT’yi kullanıyor.

Binance borsasında 09.02.2024 00:00’dan (UTC) itibaren çiftçilik yapmak üzere on gün boyunca PIXEL tokenleri toplamak için BNB ve FDUSD’lerini ayrı havuzda stake edebilecekler. Binance daha sonra PIXEL’i 19.02.2024 10:00’da (UTC) listeleyecek ve PIXEL/BTC, PIXEL/USDT, PIXEL/BNB, PIXEL/FDUSD ve PIXEL/TRY işlem çiftleriyle ticareti başlatacak.

PIXEL havuzuyla ilgili ayrıntılar:

  • Token Adı: Pixels (PIXEL)
  • Toplam arz: 5.000.000.000 PİKSEL
  • Launchpool ödülü: 350.000.000 PİKSEL (toplam maksimum arzın %7’si).
  • İlk dolaşımdaki arz: 771.041.667 PİKSEL (toplam maksimum arzın %15,42’si).
  • Staking şartları: KYC gerekli
  • Kullanıcı başına saatlik hardcap: BNB havuzunda 116.666,66. FDUSD havuzunda 29.166,66.

PIXEL ve BERRY token kullanımı

  • PIXEL token, yeni darphane arsası, azaltılmış inşaat süresi, anında kullanılabilecek artırılmış enerji, becerilerin kilidini açma ve oyun içi öğeleri satın alma gibi işlevlere sahiptir.
  • BERRY jetonları değerli oyun içi öğeleri ödüllendirmek için kullanılır. Proje, kaynak üretiminin hızını ve kapasitesini kontrol ederek bu tokenin tedarikini kontrol ediyor. Geliştirme ekibi, oyuncuların oyun içi kaynakları toplama şeklini ve hızını ayarlayabilir.  Böylece BERRY tokenlarını kazanmak için gereken süreyi artırabilir veya azaltabilir. Ek olarak platform, oyuncular BERRY tokenlarını çıkaramazken mağazalardaki ürün alım ve satım fiyatlarını ayarlayarak tokenleri daha kıt ve değerli hale getiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: teloji.com sitemizde yazılanlar, yatırım tavsiyesi değildir. Okuyucular, sitemizde bahsi geçen coin, şirket veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar. teloji.com, sitede adı geçen konu, mal veya hizmetten doğabilecek zarar ya da kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir.

Paylaş

Yorumdan çık