Bilgisayardan cep telefonuna sms gönderebilirsiniz. Bunu yapmanız için birçok program vardır. Bu yazımızda sizler için bilgisayardan cep telefonuna sms ve mesaj göndermenizi sağlayan en iyi 5 uygulamayı tanıtacağız.

1. DroidAir

Ücret: Ücretsiz/ Premium: $1.99 aylık/ $19.99 yıllık

DroidAir PC’den sms ve mesaj gönderme konusunda oldukça başarılı ve popüler bir programdır. DroidAir ücretsizdir ancak premium versiyonu bulunmaktadır. DroidAir ile sms, text, dosya vb. herşey gönderebilirsiniz.

2. Join by Joaoapps

Ücret : Ücretsiz Deneme / 4.99$

Bu uygulama ilk 30 gün ücretsiz deneme sürümü sunmakta daha sonra tek sefer mahsus 4.99$ ücret istemektedir. Uygulamayı telefonunuza kurduktan sonra PC’nin tarayıcısı üzerinden mesaj sms gönderip alabilirsiniz. Join by Joaoapps dosya gönderme imkanı da sunmaktadır.

3. MightyText

Ücret: Ücretsiz/ Premium: $6.99 aylık / $59.99 yıllık

MightyText birçok kişi için popüler bir seçenektir. Bildirimleri görüntüleme, metin gönderme, MMS gönderme ve düşük pil uyarıları gibi bazı eğlenceli şeyler de dahil olmak üzere temel şeyler sunar. Uygulamanın ücretsiz sürümü ayda 250 metin sms sınırı koymaktadır.

4. mysms

Ücret : Ücretsiz/ Premium $9.99 yıllık

Mysms listedeki diğer programlar kadar iyi bilinmemekle birlikte, oldukça iyi bir seçenek. Mysms’in sunduğu şey, çalışması için bir tarayıcı uzantısına ihtiyaç olmadığıdır.

 

5. Hangouts

Hangouts, Google’ın geliştirdiği ve ücretsiz olan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Hangouts telefon, tablet ve pc ile senkronize bir şekilde çalışmaktadır. Hangouts ile PC’den mesaj gönderebilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık