Oppo’nun yeni katlanabilir akıllı telefonu Oppo Find N3‘ün lansmanı yaklaşırken, cihaz 3C sertifikasını aldı. Sertifikada telefonun bazı özellikleri yer alırken, telefonun 100W süper hızlı şarj ile geleceği de doğrulanmış oldu. Gelin şimdi Oppo Find N3 bizlere neler sunuyormuş bakalım.

PHN110 model numarasına sahip telefonun 100W şarj desteğiyle geleceğinin ortaya çıkması, cihazın piyasadaki diğer tüm katlanabilir telefonlardan daha hızlı bir şarj sunacağını bizlere göstermiş oldu. Telefon, çift USB-A/USB-C fişli SuperVOOC VCB7CACH şarj cihazıyla birlikte gönderilecek. Kaynaklara göre adaptör, uygun cihazlar için 100W şarjı destekleyecek ancak her bağlantı noktası minimum 50W sunacak.

oppo find n3 3c

Oppo Find N3 ile birlikte gelecek olan şarj cihazının, takılı bir USB kablo nedeniyle diğer bağlantı noktasını engellediği Huawei tasarımının aksine, birden çok aygıtın şarj edilmesini destekleyeceğini umuyoruz. Oppo, şimdiye kadar 33W VOOC 4.0 şarjlı Find N’yi ve ardından 66W şarjlı Find N2’yi piyasaya sürdü. Üçüncü yineleme nihayet amiral gemisi oranlarına ve güç seviyelerine ulaşıyor. Bu 100W şarj adaptörü ile Find N3’ün, yarım saat içinde %0’dan %100’e çıkan Find X6 Pro sonuçlarıyla eşleşmesini bekliyoruz.

Söylentiler, telefonun bu ay içinde yani söylenenden erken gelebileceği ve yanında kablosuz şarjı getirebileceği yönünde. Oppo’nun merakla beklenen yeni katlanabilir telefonu hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Paylaş

Yorumdan çık