Oppo, Londra’da 15 Şubat‘ta Oppo Find N2 Flip için küresel bir lansman etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Ayrıca bu cihaz Çin dışındaki pazarlarda da satışa sunulacak. Yani Oppo ilk kez bir katlanabilir akıllı telefonu Çin pazarı dışında da satışa sunulacak. Katlanabilir telefonlara ilgi duyanlar için Oppo Find N2 Flip iyi bir alternatif olacak gibi gözüküyor.

Katlanabilir telefonlar birçok kişi tarafından beğeniliyor. Özellikle kadınlar, küçük boyutları nedeniyle taşıma avantajı sağlayan bu cihazlara yoğun ilgi gösteriyor. Samsung’un Galaxy Z Flip4 ve Motorola’nın en yeni Razr’ı küresel pazarlarda satışa sunulmuş durumda. Oppo’nun da yeni cihazı Oppo Find N2 Flip’i küresel pazara açması bekleniyor.

Oppo resmi Twitter hesabından paylaştığı gönderide 15 Şubat’ta Londra’da gerçekleştirecek lansmanda yeni telefonu Oppo Find N2 Flip’i tanıtacağını ve küresel piyasada satışa sunacağını duyurdu. 2021’de Find N ve Find N2 modelleri tanıtılmıştı. Bu modeller boyutları itibariyle Çin’de yoğun ilgi görmüştü. Oppo Find N2 Flip’in de piyasadaki katlanabilir telefonlara güçlü bir rakip olacağını düşünüyoruz.

Oppo, Londra’da gerçekleşecek lansmanı youtube üzerinden canlı yayında paylaşacak. Buradaki linkten canlı yayını izleyebilirsiniz.

Paylaş.

Yorum Yap