Ana sayfa BLOG OnePlus 7 Pro vs Galaxy S10+ Hız Testi

OnePlus 7 Pro vs Galaxy S10+ Hız Testi

0

Amiral gemi katili telefonlarıyla ün salan OnePlus’ın yeni akıllı telefonu OnePlus 7 Pro, hız testinde Samsung’un amiral gemisi Galaxy S10 Plus ile karşı karşıya geldi. Yapılan hız testinde OnePlus 7 Pro, amiral gemi katili lakabını boşuna almadığını bir kez daha gözler önüne serdi.

PhoneBuff youtube kanalının hazırladığı hız testinde OnePlus 7 Pro ile Galaxy S10+ karşı karşıya geldi. İki telefonun teknik özelliklerine özetle baktığımız zaman OnePlus 7 Pro, Snapdragon 855 chipset, 12 GB RAM, 256 GB UFS 3.0 depolama alanı, Android 9.0 işletim sistemi ve 749$ fiyat etiketine sahipken Samsung Galaxy S10+, Snapdragon 855 chipset, 8 GB RAM, 128 GB UFS 2.1 depolama alanı, Android 9.0 işletim sistemi ve 999$ fiyat etiketine sahip.

Hazırlanan hız testinde her iki telefonla 16 farklı oyun/uygulama iki tur olacak şekilde ard arda çalıştırılıyor. Böylece telefonların uygulama açış hızları ve çoklu uygulama performansları gözler önüne seriliyor.

Teknik özellikler bakımından daha üstün olan OnePlus 7 Pro, testin ilk bölümünü 2 dakika 2 saniyede, Galaxy S10+ ise 2 dakika 9 saniyede tamamlıyor. Testin tamamını OnePlus 7 Pro, 2 dakika 35 saniyede tamamlarken Galaxy S10 Plus, 2 dakika 43 saniye tamamlayabiliyor.

Gelin isterseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri hız testi videosu ile baş başa bırakalım.

OnePlus 7 Pro özellikleri için tıklayın.
Samsung Galaxy S10 Plus özellikleri için tıklayın.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın