Dün tanıtılan amiral gemi katili telefon OnePlus 6T için sağlamlık testi yapıldı. Sağlamlık testleriyle bilinen JerryRigEverything youtube kanalının hazırladığı testte, OnePlus 6T’nin çizilmelere, bükülmeye ve yanmaya karşı direnci test edildi.

JerryRigEverything youtube kanalı OnePlus 6T için sağlamlık testi yaptı. Yapılan testin ilk bölümünde OnePlus 6T’nin çizilmelere karşı dayanıklılığı test edildi. Öncelikle telefonun ekranı farklı keskinlikteki tornavidalar ile çizilmeye çalışıldı. OnePlus 6T’nin Corning Gorilla Glass 6 ile korunana camı diğer amiral gemilerde olduğu gibi 6. seviyeden sonra çizilmeye başladı. Ekrana gömülü olan parmak izi okuma sensörünün de çizilme sonrasında çalışıp çalışmadığı gösterildi. Daha sonra ise telefonun alüminyum olan çerçeveleri, kameraları ve arka panelinin çizilmelere karşı sağlamlığı test edildi.

Testin ikinci bölümünde ise telefonun ekranı bir çakmak ile 12 saniye boyunca ateşe maruz bırakıldı ve yanmalara karşı direnci gösterildi.

Testin son bölümünde ile el yardımıyla telefon bükülmeye çalışıldı. Bu testi başarıyla geçen OnePlus 6T’nin bükülmeye karşı dirençli olduğu gözlendi.

İşte OnePlus 6T sağlamlık testi!

Paylaş.

Yorum Yap