Çektiği sağlamlık testleriyle bilinen JerryRigEverything youtube kanalı, dün tanıtılan OnePlus 6 için de bir sağlamlık testi videosu paylaştı. Hazırlanan sağlamlık testinde OnePlus 6’nın çizilmelere, ısıya ve bükülmeye karşı dayanıklılığı test edildi.

JerryRigEverything youtube kanalı yeni amiral gemi katili OnePlus 6 için sağlamlık testi yaptı. Hazırlanan videoda ilk olarak farklı uçlara sahip tornavidalar ile OnePlus 6’nın ekranının çizilmeye karşı direnci ölçüldü. Bu testi başarıyla geçtiğini söyleyebileceğimiz telefon 6. seviyeye kadar çizilmedi.

Testin ikinci bölümünde maket bıçağıyla telefonun ekranı, arka kapağı, kamera lensleri ve çerçevesi çizilmeye çalışıldı. Telefonun kamera lensleri, ekranı ve arka kapağı maket bıçağına karşı koyarken çerçeveler maket bıçağıyla soyuldu.

Testin diğer bölümünde bir çakmak yardımıyla OnePlus 6’nın ekranı ısıya maruz bırakıldı. Maalesef belli bir süre sonra ekranda karartı oluştu ve bu karartı gitmedi.

Testin son bölümünde ise videoyu çeken arkadaş iki eliyle OnePlus 6’yı bükmeye çalıştı. OnePlus 6 bükülmedi ve bu testi de başarıyla geçti. Dilerseniz sizleri video ile başa başa bırakalım.

OnePlus 6 özellikleri için tıklayın.

Paylaş

Yorumdan çık