Sağlamlık testleri ile bilinen youtube kanalı JerryRigEverything, geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni amiral gemi katili OnePlus 5T için de bir sağlamlık testi yaptı. Yapılan sağlamlık testinde OnePlus 5T’nin çizilmeye, bükülmeye ve ateşe karşı dayanıklılığı ölçüldü.

OnePlus geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi OnePlus 5T‘yi iddialı bir şekilde tanıtmıştı. Şimdi bu yeni amiral gemisi için bir sağlamlık testi yapıldı. Youtube üzerinde akıllı telefonlara yaptığı sağlamlık testleriyle bilinen JerryRigEverything kanalı OnePlus 5T için yine kendi formatında bir sağlamlık testi gerçekleştirdi.

JerryRigEverything kanalının hazırladığı sağlamlık testi videosunun ilk etabında telefon ekranın, arka panelin, kamera lenslerinin, parmak izi okuyucunun, flaşın ve çerçevenin çizilmelere karşı dayanıklılığı ölçülüyor. Daha sonra telefon el gücüyle bükülmeye çalışılıyor. Bu da telefonu cebinizde unutup üstüne oturmanız durumunda telefonun bükülüp bükülmeyeceği hakkında size fikir veriyor diyebiliriz. Testte bir de telefon ekranına çakmak tutuluyor ve ekranın ısıya karşı sağlamlılığı gösteriliyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videoyla baş başa bırakalım. Ve OnePlus 5T’nin sağlamlığı hakkında sizlerin yorumunu alalım.

Paylaş

Yorumdan çık