Geçtiğimiz yıl tanıtılan Nothing Phone 1 oldukça büyük bir beğeni toplamıştı. Bu yıl Temmuz ayında Nothing Phone 2‘yi tanıtmaya hazırlanan şirket, telefonun bazı özelliklerini önden paylaştı. Nothing’in kurucusu Carl Pei, Temmuz ayında piyasaya çıkacak olan Nothing Phone (2)’nin Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olacağını doğruladı. Bunun dışında birçok detay paylaşıldı. Devamı için haberimizi okumaya devam edin.

Nothing’in kurucusu Carl Pei, Nothing Phone 2 hakkında merak edilen birçok soruyu Twitter hesabından cevapladı. Öncelikle Nothing Phone 2, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olacak. Telefon, Nothing Phone 1’den 200mAh daha büyük bir bataryaya yani 4700 mAh batarya ile gelecek. Telefon önceki modeline göre 0.15 inç daha büyük – 6.7″ – ekrana sahip olacak. Telefonun ekran çözünürlüğü hakkında bilgi paylaşılmasa da cihazın yine FHD+ bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Çevreci telefonlarıyla dikkat çeken marka, Nothing Phone 2’de 53,45 kg karbon ayak izine sahip olduğunu (diğer modele göre 5kg daha az) belirtti. Genç marka ayrıca Nothing Phone 2’de, Nothing Phone 1’e göre 3 kat daha fazla geri dönüştürülmüş veya biyo-bazlı parça kullandığını ve perakende paketinin plastik içermediğini söyledi.

nothing phone 2 malzeme

Ayrıca, Nothing Phone 2’yi daha sürdürülebilir hale getirmek için, Snapdragon 8+ Gen 1 destekli akıllı telefon için üç yıllık büyük Android güncellemeleri ve dört yıllık güvenlik güncellemeleri sözü verildi.

Dünya’da birçok kişi tarafından oldukça beğenilen ve hayranları oluşan Nothing Phone hakkında sizlerin görüşleri neler?

Paylaş

Yorumdan çık