Fotoğraf gönderme uygulamalarında son dönemde fotoğraflara efekt verme oldukça popüler. Özellikle Snapchat uygulamasında bulunan Lenses özelliği çok popüler. Ancak Snapchat Lenses özelliği birçok android telefon da çalışmıyor. Hal böyle olunca bizde kullanıcılara çok güzel lens alternatifi olan MSQRD uygulamasını tanıtma gereği duyduk.

MSQRD uygulaması android ve ios cihazlarda kullanılabiliyor. MSQRD içinde birçok maske seçeneği bulunuyor. Maske sayısı şuan ios yani iPhonelar için daha fazla ancak yakın bir güncelleme ile Msqrd android için birçok maske sunacaktır.

MSQRD ile video ve fotoğraflarınıza maske ekleyebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmak oldukça kolay. Ekranın altında bulunan Fotoğraf veya video simgesine dokunup istediğiniz maskeyi seçin ve video veya fotoğraf çekin. Msqrd ile çektiğiniz fotoğraf ve videoları tek tık ile Snapchat, Facebook, İnstagram, Whatsapp, Messenger,Twitter, Skype veya mail ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Msqrd fotoğrafları nereye kaydeder derseniz MSQRD fotoğrafları Pictures klasörü altında yer alan MSQRD klasörüne kaydetmektedir.

Aşağıdaki bağlantılardan MSQRD android ve ios güncel versiyonlarını indirebilirsiniz.

Paylaş.

Yorum Yap