LG G4‘ün deri arka kapakları doğal sıhır derisinden yapılmıştır. LG G4’ün kapağında doğal deri kullanıldığı için kapaklar arasında şekil ve kırışıklık farklılıkları görülebilir. Kapakta kullanılan doğal sıhır derisi nedeniyle kapağın bakımına ve korunmasına dikkat etmek gerekmektedir.

Deri kapak, su, soda, deniz suyu, kola, nem, ter, kozmetik ürünler vb. sıvılarla temas ederse deride solmalar veya şeklinde bozulmalar olabilir. LG G4‘ün arka kapağı her hangi bir sıvıyla temas ederse kuru bir havlu ile fazla bastırılmadan silinmelidir. Kapağın kuruması için telefonu gölgede kurutmanız önerilir. Çünkü güneş ışığına maruz kalması kapağın rengini değiştirebilmektedir. Ayrıca telefonunuz uzun süre ıslak kaldıktan sonra elbiselerinizle temas etmemesine dikkat edin çünkü ürün renk verebilmektedir.

LG G4‘ün deri kapağını temizlemek için deri bakım kremi kullanın. Diğer temizlik maddeleri veya organik çözücüler kapakta bulunan bir lekeyi daha kötü hale getirebilirler.

Deri oldukça şık bir materyal olmasına karşın bakımı oldukça zordur. LG G4 kullanıcıları belkide yedek kapak alarak çözüm üretebilirler.

 

 

Paylaş

2 yorum

  1. Su asitli birşey ve ter dökülmeyecek anlaşılan dökülsede gölgede kurutulup ıslakken bir yere değdirilmeyecek yoksa rengini veriyor

Yorumdan çık