Hızla gelişen teknoloji ve sosyal medya platformlarıyla birlikte günümüzde video düzenleme gereksinimi de aynı oranda arttı. Sevdiklerinizle veya takipçilerinizle paylaşmak istediğiniz tatil, mezuniyet, düğün vb. özel anlarınızı hem profesyonelce hem de kolayca hazırlamak istiyorsanız, Movavi Video Editor tam da aradığınız video düzenleme programı.

Kullanımı oldukça kolay olan Movavi Video Editor, programını sadece 20 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Türkçe sürüme sahip olan program, sezgisel sürükle bırak özelliği, 160’dan fazla filtre seçeneği, 100’den fazla geçiş seçeneği, başlıkları ve yavaş çekim, video ters çevirme, chroma anahtar, tilt-shift ve diğer özel efektleri sayesinde basit bir şekilde, profesyonel birinin elinden çıkmış gibi videolar oluşturmanızı sağlıyor. Hazırladığınız videoyu farklı video formatlarında kaydedebilir veya direkt program üzerinden hızlıca YouTube’da paylaşabilirsiniz.

Diğer video düzenleme programlarının aksine Movavi Video Editor programında işinizi kolaylaştıran gelişmiş zaman çizelgesi bulunmaktadır. Gelişmiş zaman çizelgesi sayesinde, videoyu parçalara bölmek, farklı videoları birleştirmek ve sıralamaları değiştirmek hem daha kolay hem de daha eğlenceli.

gelismis zaman cizelgesi

Kullanımı kolay olsa da Movavi Video Editor programı, resim içinde resim özelliği ile tek ekranda birden fazla videoyu bir araya getirme, video dengeleme ile hareket bozulmalarını giderme, web kamerasından video kaydı, vuruş tespiti, mikrofon veya müzik aletlerinden ses kaydı gibi özellikler sunuyor.

Movavi Video Editör programını ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip deneyebilir ve daha sonra ücretli versiyona geçiş yapabilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık